Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

LLAPI

Rikthehet Januzi

Rikthehet Januzi


30 January, 2021 @20:54

Sulmuesi i Llapit, Ahmed Januzi, është rikthyer pas lëndimit.

Januzi ishte lënduar në ndeshjen kundër Arbërisë, derisa tani është rikuperuar dhe sot ka nisur stërvitjeve me skuadrën e Llapit.

TABELA AKTUALE

Llapi aktualisht gjendet në pozitën e tetë me 20 pikë.


ARSENAL - UNITED

Arsenal-United barazojnë, City “gëzohet”

Premier League

Arsenal-United barazojnë, City “gëzohet”

30/01/21 @ 20:32

TURQIA

Fenerbahçe ngritet në krye

International

Fenerbahçe ngritet në krye

30/01/21 @ 20:04

VËLLAZNIMI

Vëllaznimi përforcohet me ish-sulmuesin e Besës

FFK Liga e parë

Vëllaznimi përforcohet me ish-sulmuesin e Besës

30/01/21 @ 19:49

SHQIP në BOTË

Rashica me asist, Werderi barazon

Bundesliga

Rashica me asist, Werderi barazon

30/01/21 @ 19:38

BALLKANI

Ballkani me njoftim për lëndimin e Kushtrim Gashit

FFK Superliga

Ballkani me njoftim për lëndimin e Kushtrim Gashit

30/01/21 @ 18:03

MIQËSORE

A&N barazon me Besëlidhjen, shënon transferi i ri

FFK Liga e parë

A&N barazon me Besëlidhjen, shënon transferi i ri

30/01/21 @ 17:56

DISIPLINORJA

KD merr masa edhe ndaj Batatinës për gjuhën e përdorur ndaj gazetares

FFK Superliga

KD merr masa edhe ndaj Batatinës për gjuhën e përdorur ndaj gazetares

14/04/21 @ 11:57

KOMISIONI DISIPLINOR

Kryetari i ‘89-shit, i Ballkanit dhe trajneri i Gjilanit - në disiplinore, me gjoba

FFK Superliga

Kryetari i ‘89-shit, i Ballkanit dhe trajneri i Gjilanit - në disiplinore, me gjoba

14/04/21 @ 11:15

VENDIMI I KD-së

5 skuadra gjobiten, pritet marrja e pikëve

FFK Superliga/FFK Liga e parë

5 skuadra gjobiten, pritet marrja e pikëve

14/04/21 @ 10:54

TEAM OF THE WEEK

Superliga - Formacioni i javës (28)

FFK Superliga

Superliga - Formacioni i javës (28)

13/04/21 @ 14:25

PAS EMISIONIT

AGK reagon ndaj fjalorit të Batatinës, kërkon masa nga FFK-ja

FFK Superliga/International

AGK reagon ndaj fjalorit të Batatinës, kërkon masa nga FFK-ja

12/04/21 @ 14:18

HISTORIKE

Xhevdet Shabani në histori të Dritës

FFK Superliga

Xhevdet Shabani në histori të Dritës

11/04/21 @ 22:08

SAMI SERMAXHAJ

Sermaxhaj: Kishim 8 të lënduar dhe 2 të suspenduar

FFK Superliga

Sermaxhaj: Kishim 8 të lënduar dhe 2 të suspenduar

11/04/21 @ 18:05

ARDIAN NUHIU

Nuhiu: E shfrytëzuam lodhjen e kundërshtarit

FFK Superliga

Nuhiu: E shfrytëzuam lodhjen e kundërshtarit

11/04/21 @ 17:37

TAHIR BATATINA

Batatina: Fokusi në Kupë na shkaktoi probleme

FFK Superliga

Batatina: Fokusi në Kupë na shkaktoi probleme

11/04/21 @ 17:23

DRENICA - PRISHTINA

Goli i Kryeziut sjell 3 pikë të arta për Prishtinën

FFK Superliga

Goli i Kryeziut sjell 3 pikë të arta për Prishtinën

11/04/21 @ 16:44


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga