Të gjitha lajmet

KOMBËTARJA

Shqipëria vs. Andorra dhe Shqipëria vs. Franca, biletat në shitje

Shqipëria vs. Andorra dhe Shqipëria vs. Franca, biletat në shitje

4 November, 2019 @15:05

Përmes një njoftimi zyrtar, FSHF ka bërë të ditur që biletat për ndeshjet Shqipëria vs. Andorra dhe Shqipëria vs. Franca tashmë janë në shitje.

Ndeshja ndaj Andorrës luhet në “Elbasan Arena”, kurse ndeshja ndaj Francës do të jetë ndeshja e parë e Shqipërisë në stadiumin e ri “Arena Kombëtare”:

EURO2020 - GRUPET KUALIFIKUESE

Detajet e shitjes së biletave janë paraqitur në fotografitë e mëposhtme:

DIZAJN I RI PËR KOSOVËN

Fanella të reja për yjet e Kosovës ndaj Çekisë

Foto: fourteen

1 November, 2019 @15:49

Kompania që prodhon dhe dizajnon fanellat e reprezentacionit të Kosovës në futboll, ka bërë të ditur se Dardanët do të…

DISIPLINA E UEFA-së

UEFA dënon rëndë Bullgarinë, për fyerjet raciste ndaj Anglisë

TOPSPORTI/ A. P.

29 October, 2019 @16:14

Para pak çastesh është publikuar vendimi i KD-së së UEFA-së lidhur me ndeshjen Bullgaria-Anglia, ku ajo u ndërpre disa herë…

FIFA RANKING

Kuqezinjtë, shënojnë rënie të radhës në renditjen e FIFAs

Foto: FSHF

24 October, 2019 @11:28

Shqipëria ka shënuar edhe një rënie të vogël në renditjen mujore të FIFAs. Në listën e publikuar sot nga…

FIFA RANKING

5 vende më lartë, rekord i ri i Kosovës

TOPSPORTI / Arian Paçarizi

24 October, 2019 @11:20

Përfaqësuesja e Kosovës ka shënuar rekord ngritjen në renditjen mujore të FIFA-së të publikuar sot, pas ndeshjeve të zhvilluara në…

NGA INTERVISTA

Kreu i FFK-së: Do t’i shtrenjtojmë biletat

TOPSPORTI/ A. P.

24 October, 2019 @10:34

Kreu i Federatës së Futbollit të Kosovës (FFK), Agim Ademi, në një intervistë të dhënë për emisionin Rubikon në KTV,…

Të gjitha lajmet nga EURO 2020