Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

SHQIP në BOTË

Skuadra e Rashanit afër shpëtimit

Skuadra e Rashanit afër shpëtimit


25 April, 2021 @22:37

Skuadra e Elbasan Rashanit, Erzurumspor, po vazhdon formën e mirë.

Erzurumspori e mposhti Gaziantepin me rezultat 2-3 dhe është afër shpëtimit nga zona e rrezikshme.

Sulmuesi i përfaqësueses së Kosovës, Elbasan Rashani, hyri në fushë në minutën e 67’.

Erzurumspori aktualisht gjendet pozitën e 18 në Superligën Turke.


REAGON BALLKANI

Ballkani me letër të hapur: Futboll apo Matematikë?

FFK Superliga

Ballkani me letër të hapur: Futboll apo Matematikë?

25/04/21 @ 21:40

VIDEO

Lirim Kastrati shënon në derbin e madh kroat

International/Sportistë shqiptarë në botë

Lirim Kastrati shënon në derbin e madh kroat

25/04/21 @ 21:14

EFL CUP

Kupa e Ligës për herë të katërt rresht në duart e Cityt

Premier League

Kupa e Ligës për herë të katërt rresht në duart e Cityt

25/04/21 @ 20:15

MAQEDONIA VERIORE

Shkëndija kampione e Maqedonisë Veriore

International

Shkëndija kampione e Maqedonisë Veriore

25/04/21 @ 19:12

SHQIP në BOTË

Hadërgjonaj e Sadiku startues ndaj Fenerbahçes

International

Hadërgjonaj e Sadiku startues ndaj Fenerbahçes

25/04/21 @ 18:56

BLEDI SHKËMBI

Shkëmbi: Gjilani s’kishte presion, vështirë të luhet ndaj tyre

FFK Superliga

Shkëmbi: Gjilani s’kishte presion, vështirë të luhet ndaj tyre

25/04/21 @ 17:34

VITIA - FERIZAJ

6 gola të shënuara, pikët ndahen

FFK Liga e parë

6 gola të shënuara, pikët ndahen

25/04/21 @ 17:17

TRANSFER

Vëllai i Bersant Celinës transferohet në një skuadër të re

International/Sportistë shqiptarë në botë/Transfere

Vëllai i Bersant Celinës transferohet në një skuadër të re

10/05/21 @ 17:57

LIRIDON KRASNIQI

Liridon Krasniqi në listën e Malajzisë, pret debutimin

International/Sportistë shqiptarë në botë

Liridon Krasniqi në listën e Malajzisë, pret debutimin

10/05/21 @ 15:39

SUPERLIGA TURKE

Valencia shpëton Fenerbahçen në minutat shtesë

International

Valencia shpëton Fenerbahçen në minutat shtesë

08/05/21 @ 22:21

SUPERLIGA TURKE

Galatasaray fiton derbin, nxehet lufta për titull

International

Galatasaray fiton derbin, nxehet lufta për titull

08/05/21 @ 21:53

KOLUMNE

5 për fundjavë!

Premier League/Bundesliga/Serie A/Ligue 1/La Liga/International/Analiza

5 për fundjavë!

07/05/21 @ 18:00

FILLIM I RI

Robin Van Persie nis karrierën si trajner

International/Transfere

Robin Van Persie nis karrierën si trajner

04/05/21 @ 15:44

LIRIM KASTRATI

Kastrati hero i finales, shënon në vazhdime për ta fituar Kupën e Hungarisë

International/Sportistë shqiptarë në botë

Kastrati hero i finales, shënon në vazhdime për ta fituar Kupën e Hungarisë

03/05/21 @ 23:21

SHQIP në BOTË

Rashani shkëlqen, Fenerbahçe ruan pozitën

International

Rashani shkëlqen, Fenerbahçe ruan pozitën

03/05/21 @ 22:18

SHQIP në BOTË

Fitore e vlefshme për skuadrën e Hadërgjonajt

International/Sportistë shqiptarë në botë

Fitore e vlefshme për skuadrën e Hadërgjonajt

03/05/21 @ 19:12

SHQIP në BOTË

Rashani në bankë ndaj Fenerbahçes

International

Rashani në bankë ndaj Fenerbahçes

03/05/21 @ 18:43


 
Të gjitha lajmet nga International