Të gjitha lajmet

KOSOVA - SUEDIA

Sot miqësorja Kosova - Suedia

TOPSPORTI / Arian Paçarizi

Sot miqësorja Kosova - Suedia

12 January, 2020 @11:17

Përfaqësuesja e Kosovës, sot do të luaj miqësore me Suedinë.

Ndeshja do të fillojë në ora 15:45, derisa do të luhet në stadiumin “Al Ahli Stadium” në Doha të Katarit.

LISTA E PLOTË E KOSOVËS

Visar Bekaj, Fidan Aliti, Herolind Shala, Anel Rashkaj dhe Elbasan Rashani janë të ftuarit e vetëm të listës nga 25 lojtarë që ftohen zakonisht nga Challandes, ndërsa të tjerët janë kryesisht risi dhe do të kenë mundësinë të tregohen.

CHAMPIONSHIP

Nuhiu asist dhe gol ndaj Leedsit, Wednesday në pozitat play-off

11 January, 2020 @17:57

I inkuadruar në lojë në pjesën e dytë, Atdhe Nuhiu sot luajti rol të madh në fitoren që Sheffield Wednesday…

MEDIAT TURKE

“Pa Muriqin s’bëhemi kampion!”

TOPSPORTI/ Arian Paçarizi

11 January, 2020 @14:57

Fenerbahçe definitivisht nuk dëshiron shitjen e Vedat Muriqit në afatin kalimtar të janarit. Ofertat që po i merr Fenerbahçe…

KOSOVA - SUEDIA

Arbër Hoxha: Falënderoj trajnerin Challandes, shpresojmë në fitore

Foto: FFK

10 January, 2020 @19:58

Përveç Blend Baftiut, pas stërvitjes së sotme në Doha për faqen zyrtare të FFK-së u shpreh edhe Arbër Hoxha,…

KOSOVA - SUEDIA

Blend Baftiu: Ndjenjë e papëshkrueshme, presim paraqitje të mirë

Foto: FFK

10 January, 2020 @19:49

Në Doha të Katarit, sot Kosova ka zhvilluar stërvitjen e tretë para miqësores jozyrtare ndaj Suedisë. “Stërvitja e sotme ka…

KOSOVA

Kosova zhvillon stërvitjen e parë në Doha

9 January, 2020 @15:34

Përfaqësuesja e Kosovës, sot ka zhvilluar stërvitjen e parë të saj në Doha, para ndeshjes miqësore kundër Suedisë. Stërvitja e…

Të gjitha lajmet nga Përfaqësuesja