Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

KOMBËTARJA

Stërvitja e fundit para Rumanisë

Stërvitja e fundit para Rumanisë


17 June, 2016 @19:41

Kuqezinjtë sot kanë zhvilluar stërvitjen e fundit para ndeshjes me Rumaninë në Lyon.

Shqipëria ka pësuar në dy ndeshjet e para të EURO 2016, ndërsa tash me një fitore me goldallim të mirë, mund të shpresojë në të tetën e finales të europianit.

TABELA AKTUALE

Nesër në ora 11 kuqezinjtë marrin rrugë për Lyon, ku të dielën zhvillojnë ndeshjen e fundit të Grupit A, ndaj Rumanisë.


NË MITROVICË

Shotani te Trepça’89

FFK Superliga/Transfere

Shotani te Trepça’89

17/06/16 @ 19:33

BEKIM BALAJ

Lëndimi i Ajetit ndërroi planet

Kombëtarja/UEFA Euro 2016

Lëndimi i Ajetit ndërroi planet

17/06/16 @ 19:27

MEDIA

Kritikohet trajneri i Rumanisë

UEFA Euro 2016

Kritikohet trajneri i Rumanisë

17/06/16 @ 19:08

BILETAT

Finlanda-Kosova, biletat në shitje

Përfaqësuesja

Finlanda-Kosova, biletat në shitje

17/06/16 @ 18:45

STATS

Në fund po vendoset gjithçka!

UEFA Euro 2016

Në fund po vendoset gjithçka!

17/06/16 @ 17:59

GRUPI A

Gjyqtar çek në ndeshjen Rumani-Shqipëri

Kombëtarja/UEFA Euro 2016

Gjyqtar çek në ndeshjen Rumani-Shqipëri

17/06/16 @ 17:43

GRUPI D

Formacionet zyrtare: Republika Çeke-Kroacia

UEFA Euro 2016

Formacionet zyrtare: Republika Çeke-Kroacia

17/06/16 @ 17:00

GRUPI E

Italia në 1/8 e finales

UEFA Euro 2016

Italia në 1/8 e finales

17/06/16 @ 16:53

GRUPI E

Formacionet zyrtare: Itali-Suedi

UEFA Euro 2016

Formacionet zyrtare: Itali-Suedi

17/06/16 @ 14:28

KTHEHET NË ITALI

Paloschi bashkëlojtar i Xhimshitit

Premier League/Serie A/Transfere

Paloschi bashkëlojtar i Xhimshitit

17/06/16 @ 13:34

NGA FSHF

Shqipëria 2 miqësore me Italinë

Kombëtarja

Shqipëria 2 miqësore me Italinë

22/07/21 @ 17:03

SULMUESI KUQEZI

Manaj me supergol dhe hattrick për Barcelonën

Kombëtarja/La Liga/Sportistë shqiptarë në botë

Manaj me supergol dhe hattrick për Barcelonën

22/07/21 @ 09:10

CHELSEA

Besim i plotë, Armando Broja kontratë afatgjate me Chelsean

Kombëtarja/Premier League/International/Sportistë shqiptarë në botë/Transfere

Besim i plotë, Armando Broja kontratë afatgjate me Chelsean

18/07/21 @ 18:23

MIQËSORE

Kosova-Shqipëria, miqësore për nder të Fadil Vokrrit

Kombëtarja/Përfaqësuesja

Kosova-Shqipëria, miqësore për nder të Fadil Vokrrit

16/07/21 @ 18:58

SHQIPËRI

Shqipëria publikon listën e U20 për dy ndeshjet e radhës

Kombëtarja

Shqipëria publikon listën e U20 për dy ndeshjet e radhës

10/06/21 @ 17:38

ÇEKIA - SHQIPËRIA

Supergoli i Cikalleshit i pamjaftueshëm ndaj çekëve

Kombëtarja

Supergoli i Cikalleshit i pamjaftueshëm ndaj çekëve

08/06/21 @ 22:25

TESTI BULLGAR

3 gola për 11 minuta, shpresat kuqezi pësojnë rëndë nga bullgarët

Kombëtarja/International

3 gola për 11 minuta, shpresat kuqezi pësojnë rëndë nga bullgarët

08/06/21 @ 20:01

FORMACIONET ZYRTARE

Shqipëria, me më të mirët ndaj Çekisë

Kombëtarja/International

Shqipëria, me më të mirët ndaj Çekisë

08/06/21 @ 19:50

FORMACIONET ZYRTARE

Formacionet zyrtare: Bullgaria U21 - Shqipëria U21

Kombëtarja

Formacionet zyrtare: Bullgaria U21 - Shqipëria U21

08/06/21 @ 16:30

FSHF

Ditëlindja e 91-të e Federatës

Kombëtarja

Ditëlindja e 91-të e Federatës

06/06/21 @ 14:24


 
Të gjitha lajmet nga Kombëtarja