Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

ISTOGU - BESA

Super Istogu, deklason Besën

Foto: FC Istogu

Super Istogu, deklason Besën


15 September, 2021 @18:20

Një paraqitje mjaft e mirë dhe një fitore e merituar për Istogun ndaj Besës sot.

“Troftat” skuadrën pejane arritën ta mposhtin me rezultat bindës 4-0.

TABELA AKTUALE

Dy gola në këtë fitore i shënoi Erjon Qeta e nga një tjetër Qëndrim Dautaj e Qëndrim Jahaj, për t’ia dhuruar kështu skuadrës së tyre fitoren.

Për Istogun kjo e sotmja ishte fitorja e parë sezonale, kurse Besa mbetet ende pa pikë pas tri ndeshjeve të zhvilluara.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Liga e parë