Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

LIGA e PARË

Të hënën nis përgatitjet skuadra A&N

Të hënën nis përgatitjet skuadra A&N


1 July, 2021 @13:24

Skuadra prizrenase, A&N, do t’i fillojë përgatitjet për stinorin 2021/22 të hënë më 5 korrik.

Lajmin e bëri të ditur skuadra në faqen zyrtare të saj.

A&N gjithashtu ka bërë të ditur se në ditët e ardhshme do të prezantohen edhe përforcimet e reja të skuadrës dhe se qëllimi kryesor do të jetë inkuadrimi në Superligë.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Liga e parë