Të gjitha lajmet

NEROAZZURI

Te Interi të gjithë negativ në COVID-19

Te Interi të gjithë negativ në COVID-19

9 May, 2020 @0:47

Skuadra e Interit ka bërë të ditur sot se asnjë prej futbollistëve dhe stafit të ekipit nuk ka rezultuar pozitiv në COVID-19, duke njoftuar se stërvitjet individuale mund të vazhdojnë pa problem.

Në Itali ekipet kanë filluar t’i kthehen qendrave stërvitore dhe individualisht kanë nisur të stërviten lojtarët.

Dje, disa skuadra njoftuan se kanë pasur raste pozitive me coronavirus.

LOJTARI I LAZIOS

Edhe Riza Durimisi pranë Superligës turke

8 May, 2020 @17:00

Një tjetër lojtar me origjinë shqiptare është pranë transferit në Superligën turke të futbollit, bëjnë të ditura mediat e atjeshme.…

COVID-19

3 te Sampdoria e 6 te Fiorentina, pozitiv në COVID-19

8 May, 2020 @0:27

Janë konfirmuar edhe nëntë rastet të reja te klubet e futbollit në Itali, pasi që Sampdoria ka raportuar tre, ndërsa…

KONFIRMOHET

Hysaj nuk renovon, do të largohet nga Napoli

7 May, 2020 @15:55

Kapiteni i kombëtares shqiptare, Elseid Hysaj, nuk do të jetë më pjesë e Napolit. Kjo gjë tashmë thuajse është…

MILANELLO

Zlatan Ibrahimovic kthehet pasnesër

7 May, 2020 @12:13

Superylli i Milanit, Zlatan Ibrahimovic, pritet që të arrijë të shtunën më 9 maj në Milano të Italisë për t’iu…

MEDIA TALK

Fenerbahçe ka refuzuar disa oferta për Muriqin

6 May, 2020 @23:20

Fenerbahçe dëshiron të përfitojë mirë nga sulmuesi i Kosovës Vedat Muriqi dhe ofertat që kanë qenë “qesharake” sipas tyre -…

Të gjitha lajmet nga Serie A