Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

FORMACIONET ZYRTARE

Trepça’89-Dinamo, 11-shet startuese

Trepça’89-Dinamo, 11-shet startuese


5 April, 2024 @15:00

TREPÇA’89 XI: 12. Kaçiu; 4. Dushi, 23. Kouame, 19. Ameworlorna, 6. Peci, 17. Beka, 10. Sekiraqa, 11. Gashi, 24. Fatty, 26. Beçka.

DINAMO XI: 94. Leutrim Rexhepi; 2. Ardian Musliu, 4. Fidan Gërbeshi, 5. Elbasan Thaqi, 7. Ramush Ramadani, 8. Kenan Orana, 10. Almedin Klinaku, 11. Dren Gashi, 17. Drilon Sadiku, 18. Genc Berisha, 19. Florim Berisha.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Liga e parë