Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

TREPÇA'89 - RAHOVECI

Trepça’89 feston Superligën me fitore bindëse

Trepça’89 feston Superligën me fitore bindëse


7 May, 2022 @20:18

Fituesja e Grupit A të Ligës Parë, Trepça’89, edhe pse e ka siguruar Superligën, vazhdon rrugën e saj me gjithë seriozitet.

Skuadra mitrovicase e deklasoi Rahovecin me rezultat të thellë 5-0.

Golashënuesit në këtë ndeshje ishin: Albion Pllana 2x, Mba, Lulzim Peci dhe Samir Sahiti.

TABELA AKTUALE

Trepça’89 aktualisht ka 57 pikë, kurse Rahoveci me 33 pikë gjendet në pozitën e pestë.

Në xhiron e fundit të stinorit Trepça’89 takohet me Drenasin, kurse Rahoveci pret Lirinë.i:

Trepça'89 5-0 Rahoveci [Christian Mba, Albion Pllana x2, Lulzim Peci, Samir Sahiti].

 
Të gjitha lajmet nga FFK Liga e parë