Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

NO ROOM FOR RACISM

UEFA i bashkohet kampanjës së klubeve angleze

UEFA i bashkohet kampanjës së klubeve angleze


29 April, 2021 @15:27

Para pak minutash UEFA ka bërë të ditur se i bashkohet kampanjës së klubeve të Anglisë për të bojkotuar të gjitha platformat e rrjeteve sociale këtë fundjavë.

Qëllimi i këtij bojkoti është të tregohet solidariteti dhe të luftohet abuzimi online. Bojkoti do të fillojë prej orës 16:00 të premtën dhe do të vazhdojë deri të hënën.

“Abuzime ka pasur brenda dhe jashtë fushe si dhe në rrjete sociale. Kjo është e papranueshme dhe duhet të ndalet me ndihmën e autoriteteve publike dhe legjislative, por edhe të gjigantëve të rrjeteve sociale,” ka thënë ndër të tjera Aleksander Čeferin, kreu i UEFA-së.


TEAM OF THE WEEK

Superliga - Formacioni i javës (31)

FFK Superliga

Superliga - Formacioni i javës (31)

29/04/21 @ 14:43

E FUNDIT

Kryetari i Dritës jep dorëheqje?!

FFK Superliga

Kryetari i Dritës jep dorëheqje?!

29/04/21 @ 14:23

ZYRTARE

Një amerikan në krye të Leipzigut

Bundesliga/Transfere

Një amerikan në krye të Leipzigut

29/04/21 @ 11:51

SUPERLIGA TURKE

Lideri lëkundet, por fiton

International

Lideri lëkundet, por fiton

28/04/21 @ 23:55

SUPERLIGA TURKE

Fitore e vlefshme për Galatasarayin, 36 minuta për Cikalleshin

International

Fitore e vlefshme për Galatasarayin, 36 minuta për Cikalleshin

28/04/21 @ 23:49

PARAKUALIFIKIMET

Prishtina gati për Ligën e Kampionëve

FFK Superliga/Champions League

Prishtina gati për Ligën e Kampionëve

21/06/21 @ 23:40

CHAMPIONS LEAGUE

Prishtina karantinohet para ndeshjeve ndërkombëtare

FFK Superliga/Champions League

Prishtina karantinohet para ndeshjeve ndërkombëtare

18/06/21 @ 12:49

CHAMPIONS LEAGUE

Shorti i plotë i rrethit të dytë, Prishtina me rival më të lehtë

Champions League

Shorti i plotë i rrethit të dytë, Prishtina me rival më të lehtë

16/06/21 @ 13:44

SHORTI I PLOTË

Teuta ndaj Sheriffit, Shkëndija ndaj sllovenëve

FSHF Kategoria Superiore/Champions League/International

Teuta ndaj Sheriffit, Shkëndija ndaj sllovenëve

15/06/21 @ 12:50

SHORTI I RAUNDIT TË PARË

Prishtina mëson kundërshtarin potencial të raundit të parë

FFK Superliga/Champions League/International

Prishtina mëson kundërshtarin potencial të raundit të parë

15/06/21 @ 12:21

PARAKUALIFIKIMET

FSHF zyrtarizon parakualifikimet për Champions

FFK Superliga/Champions League/International

FSHF zyrtarizon parakualifikimet për Champions

13/06/21 @ 14:28

CHAMPIONS LEAGUE

Prishtina me Folgoren luan në Elbasan

FFK Superliga/Champions League

Prishtina me Folgoren luan në Elbasan

09/06/21 @ 13:21

UCL

Rivali i Prishtinës skuadra e tretë më e trofeshme e San Marinos

FFK Superliga/Champions League/International

Rivali i Prishtinës skuadra e tretë më e trofeshme e San Marinos

08/06/21 @ 13:42

CHAMPIONS LEAGUE

Prishtina ndaj kampionit të San Marinos

Champions League

Prishtina ndaj kampionit të San Marinos

08/06/21 @ 12:45

CHAMPIONS LEAGUE

Nesër shorti i raundit preliminar për Prishtinën

Champions League

Nesër shorti i raundit preliminar për Prishtinën

07/06/21 @ 17:44


 
Të gjitha lajmet nga Champions League