Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

VLLAZNIA - VITIA

Vllaznia fiton derbin e Anamoravës

Vllaznia fiton derbin e Anamoravës


19 September, 2021 @18:31

Me fitoren e Vllaznisë është mbyllur një prej derbive të Anamoravës, ai ndërmjet Vllaznisë dhe Vitisë.

Skuadra nga Pozherani sot e mposhti Vitinë me rezultat 2-1.

TABELA AKTUALE

Kjo fitore bën që Vllaznia të pozicionohet në vendin e katërt të Grupit B në Ligën e Parë, kurse Vitia renditet e shtata momentalisht.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Liga e parë