Të gjitha lajmet

TURQI

Voca e Çekiçi mposhtin Topallin

Voca e Çekiçi mposhtin Topallin


2 January, 2021 @16:28

Java 15 në Superligën e Turqisë solli përballjen shqiptare ku skuadra Ankaragucu e dyshes Idriz Voca dhe Endri Cekici, u përballë me Yeni Malatyasporin e Jetmir Topallit.

Në fund fitores iu gëzua Ankaragucu e cila fitoi me rezultat 3-1.

Voca dhe Cekici ishin titullarë për skuadrën e tyre nga kryeqyteti turk, ku i pari luajti gjatë gjithë ndeshjes, ndërsa i dyti u zëvendësua në minutën 85’.

Në anën tjetër, ish sulmesi i Ballkanit, Jetmir Topalli, u inkuadrua në lojë nga minuta 46’, mirëpo kontributi i tij ishte i pamjaftueshëm për ta shpëtuar skuadrën e tij nga humbja.


PSG

Zyrtare: Pochettino trajneri i PSG

Ligue 1

Zyrtare: Pochettino trajneri i PSG

02/01/21 @ 16:19

SUEDI

Astrit Selmani fiton çmimin “Kristallkulan”

Përfaqësuesja/International/Sportistë shqiptarë në botë

Astrit Selmani fiton çmimin “Kristallkulan”

02/01/21 @ 16:00

E FUNDIT

Coronavirus shtyen edhe një tjetër ndeshje në PremierLigë

Premier League

Coronavirus shtyen edhe një tjetër ndeshje në PremierLigë

02/01/21 @ 13:35

KECIORENGUCU - BURSASPOR

Arb Manaj startues në humbjen e skuadrës

International/Sportistë shqiptarë në botë

Arb Manaj startues në humbjen e skuadrës

02/01/21 @ 13:34

A & N

Të hënën nisin përgatitjet për pjesën pranverore, synim Superliga

FFK Liga e parë

Të hënën nisin përgatitjet për pjesën pranverore, synim Superliga

02/01/21 @ 13:27

TRANSFER

Armando Sadiku shkon larg, transferohet në Bolivi

Kombëtarja/International/Sportistë shqiptarë në botë

Armando Sadiku shkon larg, transferohet në Bolivi

24/01/21 @ 09:19

SHQIP NË BOTË

Uzuni me gol, shpëton skuadrën nga humbja

Kombëtarja/International/Sportistë shqiptarë në botë

Uzuni me gol, shpëton skuadrën nga humbja

23/01/21 @ 20:39

TRANSFER

Albion Ademi prezentohet te kampioni i shumëfishtë i Suedisë

Kombëtarja/International/Sportistë shqiptarë në botë/Transfere

Albion Ademi prezentohet te kampioni i shumëfishtë i Suedisë

21/01/21 @ 22:14

MEDIA TALKS

Manaj mund të kthehet në Itali, e kërkojnë dy skuadra

Kombëtarja/Serie A/Sportistë shqiptarë në botë

Manaj mund të kthehet në Itali, e kërkojnë dy skuadra

20/01/21 @ 14:23

VIDEO

Çekiçi bënë të pamundurën, shënon nga goditje e lirë në kënd të vdekur

Kombëtarja/International/Sportistë shqiptarë në botë

Çekiçi bënë të pamundurën, shënon nga goditje e lirë në kënd të vdekur

10/01/21 @ 16:01

TRANSFER

Zyrtare: Taulant Seferi transferohet në Shqipëri

FSHF Kategoria Superiore/Kombëtarja/Sportistë shqiptarë në botë

Zyrtare: Taulant Seferi transferohet në Shqipëri

04/01/21 @ 22:58

SHQIP NË BOTË

50 talentët e së ardhmes, në listë edhe mbrojtësi shqiptar

Kombëtarja/Serie A/Sportistë shqiptarë në botë

50 talentët e së ardhmes, në listë edhe mbrojtësi shqiptar

03/01/21 @ 11:14

BUNDESLIGA

Freiburgu i Abrashit vazhdon me fitore

Kombëtarja/Bundesliga/Sportistë shqiptarë në botë

Freiburgu i Abrashit vazhdon me fitore

02/01/21 @ 17:48

EDOARDO REJA

Momenti i zhgënjimit dhe i gëzimit, planet për 2021

Kombëtarja/Intervista

Momenti i zhgënjimit dhe i gëzimit, planet për 2021

31/12/20 @ 03:09

ORARI I NDESHJEVE TË SHQIPËRISË

Orari i plotë i Shqipërisë në kualifikime për “Katari 2022”

Kombëtarja

Orari i plotë i Shqipërisë në kualifikime për “Katari 2022”

08/12/20 @ 19:20


Të gjitha lajmet nga Kombëtarja