Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

THE HAMMERS

West Ham përgatit ofertën për Lingardin

Foto:Google

West Ham përgatit ofertën për Lingardin


8 April, 2021 @13:34

West Ham United, pas huazimit të sulmuesit të Manchester Unitedit, Jesse Lingard, ka pasur ngritje. E kjo nuk ka kaluar pa u vlerësuar nga klubi dhe tashmë trajneri skocez i ekipit, po përgatit ofertë për blerjen e lojtarit nga Djajt e Kuq.

West Ham United janë të gatshëm të paguajnë 30 milionë euro për Jesse Lingard, sipas Daily Mirror.

Lingard është huazuar te Hammers në merkaton e dimrit nga Manchester United.

Ai ka shënuar gjashtë gola në tetë ndeshje që nga lëvizja e tij e përkohshme nga djajtë e kuq.

David Moyes ështe i etur për ta bërë marrëveshjen të përhershme me anglezin.


SERIE A

Juventusi e ndal Napolin pas 4 fitoreve rresht

Serie A

Juventusi e ndal Napolin pas 4 fitoreve rresht

07/04/21 @ 22:28

PORTO 0-2 CHELSEA

Me një këmbë në gjysmëfinale

Champions League

Me një këmbë në gjysmëfinale

07/04/21 @ 22:49

BAYERN 2-3 PARIS

Mbappe e Neymar shkëlqejnë, PSG me avantazh ndaj kampionit

Champions League

Mbappe e Neymar shkëlqejnë, PSG me avantazh ndaj kampionit

07/04/21 @ 22:57

SERIE A

11 fitore rresht, Inter i pakapshëm

Serie A

11 fitore rresht, Inter i pakapshëm

07/04/21 @ 21:57

CHAMPIONS LEAGUE

Pjesëmarrjet në gjysmëfinale: Chelsea mbi Unitedin!

Champions League/Premier League

Pjesëmarrjet në gjysmëfinale: Chelsea mbi Unitedin!

14/04/21 @ 14:03

FORMACIONET E MUNDSHME

Rast për dëshmim

Champions League/Premier League/Bundesliga

Rast për dëshmim

14/04/21 @ 14:00

FORMACIONET E MUNDSHME

A do të ketë rikthim të madh në Anfield?

Champions League/Premier League/La Liga

A do të ketë rikthim të madh në Anfield?

14/04/21 @ 13:51

PARA DUELIT

Dortmund e City me mungesa

Champions League/Premier League/Bundesliga

Dortmund e City me mungesa

14/04/21 @ 13:18

NË KËRKIM TË GJYSMËFINALES

Formacionet e mundshme, para ndeshjeve vendimtare

Champions League/Premier League/Bundesliga/Ligue 1

Formacionet e mundshme, para ndeshjeve vendimtare

13/04/21 @ 15:42

KLOPP

Liverpooli nuk dorëzohet

Champions League/Premier League

Liverpooli nuk dorëzohet

13/04/21 @ 14:39

BITCOIN

Bonuset e lojtarëve: tashmë paguhen edhe me Bitcoin!

Premier League

Bonuset e lojtarëve: tashmë paguhen edhe me Bitcoin!

13/04/21 @ 08:44

FORBES

Skuadrat më të vlefshme në Botë, një kryesues i ri pas 16 viteve!

Premier League/Bundesliga/Serie A/Ligue 1/La Liga/International

Skuadrat më të vlefshme në Botë, një kryesues i ri pas 16 viteve!

13/04/21 @ 07:52

TOTTENHAM 1-3 MANCHESTER UNITED

Përmbysja e madhe e Unitedit, shton telashet e Mous

Premier League

Përmbysja e madhe e Unitedit, shton telashet e Mous

11/04/21 @ 20:32

WEST HAM UNITED - LEICESTER CITY

West Ham mposht Leicester, në formë Lingard

Premier League

West Ham mposht Leicester, në formë Lingard

11/04/21 @ 17:02


 
Të gjitha lajmet nga Premier League