Të gjitha lajmet

LIGUE 1

Zeneli e Berisha startues, Reims barazon

Zeneli e Berisha startues, Reims barazon


20 February, 2021 @15:04

Me barazim u mbyll ndeshja e Reimsit në udhëtim te St.Etienne sot.

Skuadra e Reimsit takimin e mbylli me rezultatin final 1-1, ndërkohë që në këtë takim startues ishin Arbër Zeneli dhe Valon Berisha.

Zeneli luajti gjithsej 60 minuta, kurse Berisha luajti komplet ndeshjen.

Pas 26 xhirove, Reims gjendet në poziten e 13 me 30 pikë të tubuara.


SHQIP në BOTË

Berisha e Zeneli startojnë kundër St Etienne

Ligue 1/Sportistë shqiptarë në botë

Berisha e Zeneli startojnë kundër St Etienne

20/02/21 @ 12:13

JUVENTUS

Juventus me shansa të mira për Milik

Serie A/Ligue 1/Transfere

Juventus me shansa të mira për Milik

19/02/21 @ 20:49

LIGUE 1

PSG dëshiron ta blejë lojtarin e Romës

Serie A/Ligue 1/Transfere

PSG dëshiron ta blejë lojtarin e Romës

19/02/21 @ 20:42

LIGUE 1

Agjenti i Camavinga thotë se ai do të bëhet më i miri në botë

Ligue 1

Agjenti i Camavinga thotë se ai do të bëhet më i miri në botë

19/02/21 @ 12:20

MEDIA TALK

Juventus në garë për Depay

Serie A/Ligue 1/La Liga/Transfere

Juventus në garë për Depay

18/02/21 @ 14:37

LIGUE 1

PSG cakton çmimin e Mbappes

Ligue 1/Transfere

PSG cakton çmimin e Mbappes

18/02/21 @ 12:43

PSG

Pochettino, gjurma e parë e rëndësishme

Champions League/Ligue 1

Pochettino, gjurma e parë e rëndësishme

18/02/21 @ 12:17

LIGUE 1

Marseille fiton pas 7 ndeshjeve

Ligue 1

Marseille fiton pas 7 ndeshjeve

17/02/21 @ 23:15

LE PARISIEN

Zbulohet shuma minimale që PSG kërkon për Mbappen

Ligue 1/Transfere

Zbulohet shuma minimale që PSG kërkon për Mbappen

17/02/21 @ 23:09

BARCELONA - PARIS, PLAYER RATINGS

Barcelona-PSG, notat e futbollistëve

Champions League/Ligue 1/La Liga

Barcelona-PSG, notat e futbollistëve

16/02/21 @ 23:13


Të gjitha lajmet nga Ligue 1