Të gjitha lajmet

SHQIP në BOTË

Berisha e Zeneli startojnë kundër St Etienne

Berisha e Zeneli startojnë kundër St Etienne


20 February, 2021 @12:13

Reims nga ora 13:00 takohet me St Etienne.

Dy yjet e përfaqësueses së Kosovës, Valon Berisha e Arbër Zeneli do të startojnë nga fillimi.

Reims aktualisht gjendet në pozitën e 13 me 29 pikë.


TRANSFER

Arsenali rivalizon Barcelonën për talentin Gil

Premier League/La Liga/Transfere

Arsenali rivalizon Barcelonën për talentin Gil

20/02/21 @ 10:40

SUPERLIGA TURKE

Florent Hadërgjonaj dhe Loret Sadiku startojnë për Kasimpasa

International/Sportistë shqiptarë në botë

Florent Hadërgjonaj dhe Loret Sadiku startojnë për Kasimpasa

20/02/21 @ 10:39

LIGA e PARË

Për vazhdimin e kryesimit, 2 Korriku-Flamurtari

FFK Liga e parë

Për vazhdimin e kryesimit, 2 Korriku-Flamurtari

20/02/21 @ 10:31

PREMIER LEAGUE

Liverpool nënshkruan me djalin e legjendës së Everton

Premier League/Transfere

Liverpool nënshkruan me djalin e legjendës së Everton

20/02/21 @ 10:20

TRANSFER

Manchester United 150 milionë për Fati, Barcelona refuzon

Premier League/La Liga/Transfere

Manchester United 150 milionë për Fati, Barcelona refuzon

20/02/21 @ 10:10

LIGA e PARË

KEK-u - Kika për 3 pikë të rëndësishme

FFK Liga e parë

KEK-u - Kika për 3 pikë të rëndësishme

20/02/21 @ 09:25

LIGA e PARË

Ish-skuadrat e Superligës, takohen në Klinë

FFK Liga e parë

Ish-skuadrat e Superligës, takohen në Klinë

20/02/21 @ 09:17

LIGA e PARË

Malisheva kërkon kryesimin, favorite në letër

FFK Liga e parë

Malisheva kërkon kryesimin, favorite në letër

20/02/21 @ 09:12

DRENICA - BESA

Drenica për largim nga zona e rrezikshme, 14 ndeshja pa fitore për Besën

FFK Superliga

Drenica për largim nga zona e rrezikshme, 14 ndeshja pa fitore për Besën

20/02/21 @ 08:51

DRITA - TREPÇA'89

Liderja e pret Trepçën’89

FFK Superliga

Liderja e pret Trepçën’89

20/02/21 @ 08:42

SHQIP në BOTË

Pak minuta për Vojvodën në fitoren e Torinos

Serie A/Sportistë shqiptarë në botë

Pak minuta për Vojvodën në fitoren e Torinos

19/02/21 @ 22:54

JUVENTUS

Juventus me shansa të mira për Milik

Serie A/Ligue 1/Transfere

Juventus me shansa të mira për Milik

19/02/21 @ 20:49

LIGUE 1

PSG dëshiron ta blejë lojtarin e Romës

Serie A/Ligue 1/Transfere

PSG dëshiron ta blejë lojtarin e Romës

19/02/21 @ 20:42

LIGUE 1

Agjenti i Camavinga thotë se ai do të bëhet më i miri në botë

Ligue 1

Agjenti i Camavinga thotë se ai do të bëhet më i miri në botë

19/02/21 @ 12:20

MEDIA TALK

Juventus në garë për Depay

Serie A/Ligue 1/La Liga/Transfere

Juventus në garë për Depay

18/02/21 @ 14:37

LIGUE 1

PSG cakton çmimin e Mbappes

Ligue 1/Transfere

PSG cakton çmimin e Mbappes

18/02/21 @ 12:43

PSG

Pochettino, gjurma e parë e rëndësishme

Champions League/Ligue 1

Pochettino, gjurma e parë e rëndësishme

18/02/21 @ 12:17

LIGUE 1

Marseille fiton pas 7 ndeshjeve

Ligue 1

Marseille fiton pas 7 ndeshjeve

17/02/21 @ 23:15

LE PARISIEN

Zbulohet shuma minimale që PSG kërkon për Mbappen

Ligue 1/Transfere

Zbulohet shuma minimale që PSG kërkon për Mbappen

17/02/21 @ 23:09

BARCELONA - PARIS, PLAYER RATINGS

Barcelona-PSG, notat e futbollistëve

Champions League/Ligue 1/La Liga

Barcelona-PSG, notat e futbollistëve

16/02/21 @ 23:13

BARCELONA 1-4 PARIS

Mbappe hat-trick, PSG demolon Barçën në Camp Nou

Champions League/Ligue 1/La Liga

Mbappe hat-trick, PSG demolon Barçën në Camp Nou

16/02/21 @ 22:59


Të gjitha lajmet nga Ligue 1