Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

ÇIKALLESHI

Zgjedhja, sygjerim i De Biasit

Foto: IBB

Zgjedhja, sygjerim i De Biasit


21 June, 2015 @17:59

Sulmuesi Sokol Çikalleshi befasoi shumëkë me kalimin e tij në Turqi, te Istanbul Basaksehir, pasi që kishte oferta edhe nga ekipe të Serie A dhe Bundesliga

“Në fund më duhet zgjedhja dhe Gianni De Biasi më sygjeroi Turqinë, por edhe klubin belg,” ka thënë Çikalleshi për Panorama Sportin sot. 

Çikalleshi që shënoi mbi 10 gola për RNK Splitin këtë stinor në Kroaci, ka pasur ofertë të mirë nga Hertha Berlin dhe Genk, ndërsa në Stamboll pritet të përfitojë 2.5 milionë euro deri në fund të kontratës së tij. 


TIRANË

Curri afër renovimit

FSHF Kategoria Superiore/Transfere

Curri afër renovimit

21/06/15 @ 17:53

MESFUSHORI

Vazhdon edhe tre vjet

Premier League/Transfere

Vazhdon edhe tre vjet

21/06/15 @ 17:41

SHQIP NË BOTË

Gjasula ndërron ekip në Bundesliga 2

Kombëtarja/Bundesliga/Sportistë shqiptarë në botë/Transfere

Gjasula ndërron ekip në Bundesliga 2

21/06/15 @ 17:33

MUSHKONJAT

Rekord transfer i Watfordit

Premier League/Serie A/Transfere

Rekord transfer i Watfordit

21/06/15 @ 17:13

KONYA 2-1 ISTANBUL

Cikalleshi përsëri vendimtar, shënon për fitore

Kombëtarja/International/Sportistë shqiptarë në botë

Cikalleshi përsëri vendimtar, shënon për fitore

22/08/21 @ 22:03

MEDIA TALK

Reja: Seri rezultatesh pozitive

Kombëtarja

Reja: Seri rezultatesh pozitive

20/08/21 @ 10:19

DATA E SHITJES

Biletat për Shqipëri-Hungari e Shqipëri-SanMarino

Kualifikimet për Botëror/Kombëtarja

Biletat për Shqipëri-Hungari e Shqipëri-SanMarino

19/08/21 @ 17:43

DUELET E SHTATORIT

Telashe me stadium, Shqipëria si vendase nuk luan në “Air Albania”

Kualifikimet për Botëror/Kombëtarja

Telashe me stadium, Shqipëria si vendase nuk luan në “Air Albania”

19/08/21 @ 17:34

LISTA E LOJTARËVE

Polakët zbardhin listën para kuqezinjëve

Kualifikimet për Botëror/Kombëtarja/International

Polakët zbardhin listën para kuqezinjëve

17/08/21 @ 11:41

FIFA RANKING - GUSHT 2021

Shqipëria bie në renditjen e FIFAs

Kombëtarja/International

Shqipëria bie në renditjen e FIFAs

12/08/21 @ 14:22

KRAHU I KOMBËTARES

Odise Roshi në ligën e dytë turke

Kombëtarja/International/Sportistë shqiptarë në botë/Transfere

Odise Roshi në ligën e dytë turke

09/08/21 @ 15:46

NGA FSHF

Shqipëria 2 miqësore me Italinë

Kombëtarja

Shqipëria 2 miqësore me Italinë

22/07/21 @ 17:03

SULMUESI KUQEZI

Manaj me supergol dhe hattrick për Barcelonën

Kombëtarja/La Liga/Sportistë shqiptarë në botë

Manaj me supergol dhe hattrick për Barcelonën

22/07/21 @ 09:10

CHELSEA

Besim i plotë, Armando Broja kontratë afatgjate me Chelsean

Kombëtarja/Premier League/International/Sportistë shqiptarë në botë/Transfere

Besim i plotë, Armando Broja kontratë afatgjate me Chelsean

18/07/21 @ 18:23


 
Të gjitha lajmet nga Kombëtarja