Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

ARBËRIA - KIKA

Zhegrova shpëton Arbërinë, barazim ndaj Kikës

Zhegrova shpëton Arbërinë, barazim ndaj Kikës


15 September, 2021 @18:50

Me rezultat 1-1 ka përfunduar dueli i sotëm mes Arbërisë nga Dobraja dhe Kikës nga Hogoshti.

Pjesa e parë u mbyll me rezultat 0-1 për Kikën, që golin e gjeti përmes Kushtrim Rexhepit, kurse vendasit barazuan në fund të ndeshjes (90+1’) me golin e Zhegrovës.

TABELA AKTUALE

Pas tri xhirove në Grupin B të Ligës së Parë, që të dyja këto skuadra kanë nga 2 pikë dhe ndodhen pranë njëra-tjetrës në renditje.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Liga e parë