Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

ARSENAL

Zyrtare: Ben White te Arsenali

Zyrtare: Ben White te Arsenali


30 July, 2021 @17:24

Arsenali para pak çastesh e zyrtarizoi lojtarin Ben White.

Mbrojtësi White ka nënshkruar kontratë 5 vjeçare, derisa Arsenalit i kushtoi 50 milionë funta.

23 vjeçari Ben White, së fundi ishte pjesë e Brightonit, derisa do të jetë përforcimi i tretë pas Nuno Tavares e Albert Sambi.


 
Të gjitha lajmet nga Premier League