Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

ZYRTARE

11-shja më e mirë e EURO2016

11-shja më e mirë e EURO2016


11 July, 2016 @15:33

Ekspertët teknik të UEFA-së pak minuta më parë i kanë dhënë rezultatet e votimit për të përzgjedhë ekipin më të mirë të europianit:

Portier: Rui PATRICIO (Portugali)

Mbrojtës: Joshua KIMMICH (Gjermani), Jerome BOATENG (Gjermani), PEPE (Portugali), Raphael GUERREIRO (Portugali).

Mesfushorë: Toni KROOS (Gjermani), Joe ALLEN (Uells), Antoine GRIEZMANN (Francë), Aaron RAMSEY (Uells), Dmitri PAYET (Francë).

Sulmues: Cristiano RONALDO (Portugali).

Ekspertët teknik të UEFA-së kanë qenë në këtë përbërje: Ioan Lupescu, Sir Alex Ferguson, Alain Giresse, David Moyes, Packie Bonner, Mixu Paatelainen, Savo Milošević, Peter Rudbæk, Gareth Southgate, Thomas Schaaf, Jean-François Domergue, Ginés Meléndez dhe Jean-Paul Brigger.


PLAYER OF THE EURO2016

Griezmann, më i miri i EUROs

La Liga/UEFA Euro 2016

Griezmann, më i miri i EUROs

11/07/16 @ 15:27

CRISTIANO RONALDO

Mungon në Superkupën europiane

Champions League/Europa League

Mungon në Superkupën europiane

11/07/16 @ 15:08

ITALIANI

Southampton shiti Pellenë

Premier League/International/Transfere

Southampton shiti Pellenë

11/07/16 @ 15:00

CARLO ANCELOTTI

Me plotë energji te Bayerni

Champions League/Bundesliga/Transfere

Me plotë energji te Bayerni

11/07/16 @ 14:51

BULLETIN NR 23 @ EURO 2016

Buletini 23: Erdhën të fundit, shkuan të fundit

UEFA Euro 2016

Buletini 23: Erdhën të fundit, shkuan të fundit

11/07/16 @ 13:48

PORTUGALIA

Lamtumirë Francë!

UEFA Euro 2016

Lamtumirë Francë!

11/07/16 @ 13:43

Besa në Mavrovë

FFK Superliga

Besa në Mavrovë

11/07/16 @ 12:32

FRANCA

Finalja e parë e humbur

UEFA Euro 2016

Finalja e parë e humbur

11/07/16 @ 12:24

KRERËT E FFKsë

Vokrri e Salihu në finale

Përfaqësuesja/UEFA Euro 2016

Vokrri e Salihu në finale

11/07/16 @ 10:27

KUJTIME

Kuqezinjtë të fundit që mposhtën kampionin

UEFA Euro 2016

Kuqezinjtë të fundit që mposhtën kampionin

11/07/16 @ 09:55

TRANSFER

Tuchel do të takohet me sulmuesin e tij të preferuar

Premier League/La Liga/UEFA Euro 2016/Transfere

Tuchel do të takohet me sulmuesin e tij të preferuar

22/02/21 @ 18:10

ISH TRAJNERI KUQEZI

De Biasi ngushëllon Shqipërinë

FSHF Kategoria Superiore/Kombëtarja/UEFA Euro 2016

De Biasi ngushëllon Shqipërinë

26/11/19 @ 17:09

EURO 2024

Gjermania dhe Turqia, në fazën e fundit

UEFA Euro 2016

Gjermania dhe Turqia, në fazën e fundit

27/07/18 @ 10:00

SHQIPËRIA NË EURO2016

1 vit nga nata historike!

Kombëtarja/UEFA Euro 2016

1 vit nga nata historike!

11/10/16 @ 16:31

EURO2016

Griezmann, më i miri i kampionatit

International/UEFA Euro 2016

Griezmann, më i miri i kampionatit

08/10/16 @ 12:26

UEFA NJOFTON

Përfitime për klubet që dërguan lojtarë në EURO2016

UEFA Euro 2016

Përfitime për klubet që dërguan lojtarë në EURO2016

10/09/16 @ 13:20

TOP 10 PLAYERS

10 lojtarë në garë për të mirin e UEFA-së

Champions League/Europa League/UEFA Euro 2016

10 lojtarë në garë për të mirin e UEFA-së

18/07/16 @ 15:01

SHEVA

Shevchenko përballë Kosovës

Russia 2018/Përfaqësuesja/International/UEFA Euro 2016/Transfere

Shevchenko përballë Kosovës

15/07/16 @ 16:00

BELGJIKË

Shkarkohet Wilmots

Russia 2018/International/UEFA Euro 2016/Transfere

Shkarkohet Wilmots

15/07/16 @ 15:38

EURO2016

Gera mposht Shaqirin për golin më të bukur

UEFA Euro 2016

Gera mposht Shaqirin për golin më të bukur

13/07/16 @ 16:08


 
Të gjitha lajmet nga UEFA Euro 2016