Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

DRENICA

29 topa Drenicës nga Mërgim Vojvoda

TOPSPORTI / Arian Paçarizi

29 topa Drenicës nga Mërgim Vojvoda


13 September, 2021 @21:38

Futbollisti i përfaqësueses së Kosovës, Mërgim Vojvoda, sot ka ndihmuar skuadrën e Drenicës.

Vojvoda ka dhuruar 29 topa për skuadrën nga Skenderaji.

Trajneri i Drenicës, Tahir Lushtaku, ka falenderuar Vojvodën për ndihmën, derisa vëllau i Mërgimit, Gazmend Vojvoda, ka thënë se nuk do të jetë hera e fundit dhe se do të ketë edhe donacione tjera nga mbrojtësi i Torinos.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga