Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

LIGA e DYTË

Lepenci 2 në 2

FOTO / Lepenci

Lepenci 2 në 2


13 September, 2021 @18:42

Ndeshja e fundit e xhiros së dytë në Ligën e Dytë, përfundoi me fitoren e Lepencit kundër Rilindjes me rezultat 0-1.

Goli i vetëm në ndeshje erdhi nga Qlirim Mezarja në minutën e 49’ të ndeshjes.

TABELA AKTUALE

Lepenci ka regjistruar fitoren e dytë në ndeshjen e dytë të zhvilluar dhe me 6 pikë gjendet në pozitën e katërt, kurse Rilindja ende nuk u njoftua me fitore.


KF DRITA

Ardian Nuhiu 100! Drita shënon jubilun

FFK Superliga

Ardian Nuhiu 100! Drita shënon jubilun

13/09/21 @ 18:20

STAR OF THE GAMEWEEK

Ardit Tahiri “Ylli i javës” (3)

Kualifikimet për Evropian/FFK Superliga

Ardit Tahiri “Ylli i javës” (3)

13/09/21 @ 18:01

VENDIM I KV

I hiqet kartoni i kuq

FFK Superliga

I hiqet kartoni i kuq

13/09/21 @ 17:45

TEAM OF THE WEEK

Superliga - Formacioni i javës (3)

FFK Superliga

Superliga - Formacioni i javës (3)

13/09/21 @ 17:01

CORONAVIRUS

Fizioterapisti i kombëtares shqiptare, humb betejën me COVID-19

Kombëtarja

Fizioterapisti i kombëtares shqiptare, humb betejën me COVID-19

13/09/21 @ 12:29

SHAQIRI @ LYON

Xherdan Shaqiri debuton me asist si startues

Ligue 1/Sportistë shqiptarë në botë

Xherdan Shaqiri debuton me asist si startues

13/09/21 @ 11:59

PAS 3 XHIROSH

4 pa humbje, 4 pa fitore - pas 3 xhirove

FFK Superliga

4 pa humbje, 4 pa fitore - pas 3 xhirove

13/09/21 @ 11:52

GJAKOVA - DARDANËT

KF Gjakova fiton derbin lokal

FFK Liga e Dytë

KF Gjakova fiton derbin lokal

11/09/21 @ 22:02

BEHARI - SHKËNDIJA

Behari e Shkëndija ndahen në paqe

FFK Liga e Dytë

Behari e Shkëndija ndahen në paqe

11/09/21 @ 21:57

KEK-u - VËLLAZËRIA

KEK-u ndanë kreun me Minatorin

FFK Liga e Dytë

KEK-u ndanë kreun me Minatorin

11/09/21 @ 19:26

BASHKIMI - MINATORI

Minatori kthehet në shtëpi si lider

FFK Liga e Dytë

Minatori kthehet në shtëpi si lider

11/09/21 @ 19:18

LIGA e DYTË

Prizreni regjistron fitoren e parë

FFK Liga e Dytë

Prizreni regjistron fitoren e parë

10/09/21 @ 22:40

SHARRI 2-1 BEHARI

Sharri mposht Beharin për fillim të mbarë

FFK Liga e Dytë

Sharri mposht Beharin për fillim të mbarë

04/09/21 @ 18:45

MIQËSORE

Molliqaj sjell fitoren për Vjosën

FFK Liga e Dytë

Molliqaj sjell fitoren për Vjosën

24/08/21 @ 19:01

SHORTI

Caktohet data për shortin e Ligës së Dytë dhe të juniorëve

FFK Liga e Dytë

Caktohet data për shortin e Ligës së Dytë dhe të juniorëve

19/08/21 @ 14:57

E FUNDIT

FFK mbulon shpenzimet e referëve për Ligën e Dytë dhe të Tretë

FFK Liga e Dytë/FFK Liga e parë

FFK mbulon shpenzimet e referëve për Ligën e Dytë dhe të Tretë

12/08/21 @ 11:51

VUSHTRRIA

Etrit Halimi rikthehet te Vushtrria

FFK Liga e Dytë/FFK Liga e parë

Etrit Halimi rikthehet te Vushtrria

11/07/21 @ 17:34


 
Të gjitha lajmet nga FFK Liga e Dytë