Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

DREJT KOSOVËS

3 futbollistë të Malishevës marrin ftesa nga Kosova

3 futbollistë të Malishevës marrin ftesa nga Kosova


19 May, 2021 @16:16

Titulli i kampionit i fituar në Ligën e Parë A dhe suksesi historik i kalimit në Superligë nuk janë sukseset e vetme të ekipit të Malishevës.

Tashmë, edhe zyrtarisht konfirmuar nga trajneri i skuadrës Arsim Thaçi, ndërsa Albion Rrahmani, Donart Vitija dhe portieri Flamur Gashi do të jenë në listën zyrtare të ftesave të Kosovës U-21, të ftuar nga strategu Michael Ness.

Njoftimin e ka bërë të ditur televizioni i Malishevës.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga