Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

GJERMANIA

Muller ftohet nga Gjermania, lista e plotë për EURO 2020

Muller ftohet nga Gjermania, lista e plotë për EURO 2020


19 May, 2021 @13:16

Gjermania ka publikuar listën për Kampionatin Evropian EURO 2020.

Në listë gjendet edhe ylli Thomas Muller, i cili nuk ishte ftuar që nga viti 2018.

Gjermani në EURO 2020 gjendet në Grupin F së bashku me Francën, Portugalinë dhe Hungarinë

TABELAT / GRUPET EURO 2020

Lista e Gjermanisë për EURO 2020

Portierët: Manuel Neuer, Kevin Trapp, Bernd Leno

Mbrojtësit: Matthias Ginter, Robin Gosens, Christian Gunter, Marcel Halstenberg, Mats Hummels, Lukas Klostermann, Robin Koch, Antonio Rudiger, Niklas Sule

Mesfushorët dhe Sulmuesit: Emre Can, Serge Gnabry, Leon Goretzka, Ilkay Gundogan, Kai Havertz, Jonas Hofmann, Joshua Kimmich, Toni Kroos, Thomas Muller, Jamal Musiala, Florian Meuhaus, Leroy Sane, Kevin Volland, Timo Werner.


HALL OF FAME

Keane e Lampard në Premier League Hall of Fame

Premier League

Keane e Lampard në Premier League Hall of Fame

19/05/21 @ 12:17

CHELSEA 2-1 LEICESTER

Chelsea pranë Championsit, Leicester rrezikon gjithçka

Premier League

Chelsea pranë Championsit, Leicester rrezikon gjithçka

18/05/21 @ 23:28

ILIR MUSTAFA

Ilir Mustafa largohet nga Ankara Keçiorengucu

International/Sportistë shqiptarë në botë

Ilir Mustafa largohet nga Ankara Keçiorengucu

18/05/21 @ 23:23

BAYERN MUNICH

Ekip me 5 yje!

Bundesliga

Ekip me 5 yje!

18/05/21 @ 22:53

MEDIA TALKS

Komplikohet transferimi i Mbappe në Madrid

Ligue 1/La Liga

Komplikohet transferimi i Mbappe në Madrid

18/05/21 @ 22:46

KUPA E TURQISË

Kampioni i Turqisë fiton edhe Kupën

International

Kampioni i Turqisë fiton edhe Kupën

18/05/21 @ 21:57

SHPRESAT

Portieri i skuadrës nga Liga e Parë ftohet te Kosova U21

Përfaqësuesja

Portieri i skuadrës nga Liga e Parë ftohet te Kosova U21

18/05/21 @ 21:37

FRANCA

Pas 6 viteve mungesë, Benzema ftohet nga Franca!

Evropiani

Pas 6 viteve mungesë, Benzema ftohet nga Franca!

18/05/21 @ 21:14

UNITED - FULHAM

Përsëri dobët në “Old Trafford”, United s’fiton as me shikues

Premier League

Përsëri dobët në “Old Trafford”, United s’fiton as me shikues

18/05/21 @ 20:56

PLAYER RATINGS

Danimarka - Belgjika, notat e lojtarëve

Evropiani

Danimarka - Belgjika, notat e lojtarëve

17/06/21 @ 20:19

DANIMARKA 1-2 BELGJIKA

Shpëtimtari De Bruyne, Belgjika fiton me përmbysje

Evropiani

Shpëtimtari De Bruyne, Belgjika fiton me përmbysje

17/06/21 @ 19:57

11-SHET

Formacionet zyrtare: Holanda - Austria

Evropiani

Formacionet zyrtare: Holanda - Austria

17/06/21 @ 19:48

PLAYER RATINGS

Notat e futbollistëve: Ukraina - Maqedonia Veriore

Evropiani

Notat e futbollistëve: Ukraina - Maqedonia Veriore

17/06/21 @ 17:45

UKRAINA 2-1 MAQEDONIA VERIORE

Pas 6 humbjeve radhazi, Ukraina arrin fitore në EURO

Evropiani/International

Pas 6 humbjeve radhazi, Ukraina arrin fitore në EURO

17/06/21 @ 16:57

11-SHET

Formacionet zyrtare: Danimarka - Belgjika

Evropiani

Formacionet zyrtare: Danimarka - Belgjika

17/06/21 @ 16:52

DANIMARKA

Letra publike e kapitenit Kjaer

Evropiani/International

Letra publike e kapitenit Kjaer

17/06/21 @ 15:00

ISH LOJTARI I JUVES, INTERIT E ARSENALIT

Vieira tregon dobësitë e Italisë

Evropiani/Serie A

Vieira tregon dobësitë e Italisë

17/06/21 @ 14:32

MEDIA TALK

Depay te Barça, çështje zyrtarizimi

Evropiani/La Liga/Transfere

Depay te Barça, çështje zyrtarizimi

17/06/21 @ 14:13

11-SHET

Formacionet zyrtare: Ukraina - Maqedonia Veriore

Evropiani

Formacionet zyrtare: Ukraina - Maqedonia Veriore

17/06/21 @ 13:43


 
Të gjitha lajmet nga Evropiani