Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

HALL OF FAME

Edhe Dennis Bergkamp në Premier League Hall of Fame

Edhe Dennis Bergkamp në Premier League Hall of Fame


19 May, 2021 @15:43

Legjenda e Arsenalit, Dennis Bergkamp, do të jetë në mesin e legjendave në “Premier League Hall of Fame”.

Bergkamp gjatë karrierës së nuk ka luajtur në ndonjë skuadër tjetër në Premier League, përveç Arsenalit.

Sulmuesi holandez në 315 paraqitje për Arsenalin ka shënuar 87 gola dhe luajti me 94 asistime, derisa 3 herë ka fituar titullin në Premier League.

Përveç Dennis Bergkampit, në Hall of Fame deri më tani u emëruan edhe: Alan Shearer, Thierry Henry, Eric Cantona, Roy Keane dhe Frank Lampard.


GJERMANIA

Muller ftohet nga Gjermania, lista e plotë për EURO 2020

Evropiani

Muller ftohet nga Gjermania, lista e plotë për EURO 2020

19/05/21 @ 13:16

HALL OF FAME

Keane e Lampard në Premier League Hall of Fame

Premier League

Keane e Lampard në Premier League Hall of Fame

19/05/21 @ 12:17

CHELSEA 2-1 LEICESTER

Chelsea pranë Championsit, Leicester rrezikon gjithçka

Premier League

Chelsea pranë Championsit, Leicester rrezikon gjithçka

18/05/21 @ 23:28

ILIR MUSTAFA

Ilir Mustafa largohet nga Ankara Keçiorengucu

International/Sportistë shqiptarë në botë

Ilir Mustafa largohet nga Ankara Keçiorengucu

18/05/21 @ 23:23

BAYERN MUNICH

Ekip me 5 yje!

Bundesliga

Ekip me 5 yje!

18/05/21 @ 22:53

MEDIA TALKS

Komplikohet transferimi i Mbappe në Madrid

Ligue 1/La Liga

Komplikohet transferimi i Mbappe në Madrid

18/05/21 @ 22:46

KUPA E TURQISË

Kampioni i Turqisë fiton edhe Kupën

International

Kampioni i Turqisë fiton edhe Kupën

18/05/21 @ 21:57

SHPRESAT

Portieri i skuadrës nga Liga e Parë ftohet te Kosova U21

Përfaqësuesja

Portieri i skuadrës nga Liga e Parë ftohet te Kosova U21

18/05/21 @ 21:37

“E urrej futbollin modern”

Evropiani/Përfaqësuesja/Premier League

“E urrej futbollin modern”

19/06/21 @ 12:30

ANALIZA

Kessie pasardhës i Wijnaldum tek Liverpool?

Premier League/Serie A

Kessie pasardhës i Wijnaldum tek Liverpool?

18/06/21 @ 22:50

TRANSFERE

United pas anglezit të Atleticos, problem çmimi

Premier League/La Liga/Transfere

United pas anglezit të Atleticos, problem çmimi

17/06/21 @ 20:20

RAFA BENITEZ

Pritet rikthimi në Premier League

Premier League/Transfere

Pritet rikthimi në Premier League

16/06/21 @ 23:59

STINORI I RI

Kampioni me Spurs, Arsenali me debutues

Premier League

Kampioni me Spurs, Arsenali me debutues

16/06/21 @ 10:21

ZYRTARE

ZYRTARE: PSG transferon mesfushorin e Liverpoolit

Premier League/Ligue 1/Transfere

ZYRTARE: PSG transferon mesfushorin e Liverpoolit

10/06/21 @ 15:03

WOLVES

Wolves zyrtarizon trajnerin e ri

Premier League/Transfere

Wolves zyrtarizon trajnerin e ri

09/06/21 @ 11:19

EMILIANO BUENDIA

Rekord transfer nga Aston Villa

Premier League/International/Transfere

Rekord transfer nga Aston Villa

06/06/21 @ 12:00

PREMIER LEAGUE

Për herë të tretë, Pep Guardiola trajneri i vitit në PL

Premier League

Për herë të tretë, Pep Guardiola trajneri i vitit në PL

05/06/21 @ 13:21

PREMIER LEAGUE

Ruben Dias lojtari i viti në Premier League

Premier League

Ruben Dias lojtari i viti në Premier League

05/06/21 @ 12:48


 
Të gjitha lajmet nga Premier League