Të gjitha lajmet

SHQIP në BOTË

77 minuta për Ilir Mustafën

77 minuta për Ilir Mustafën


19 February, 2021 @19:51

Skuadra e Ankara Keciorengucu ka pësuar në shtëpi me rezultat 0-1 kundër Umraniyesporit.

Futbollisti prizrenas, Ilir Mustafa, u inkuadrua në fushë në minutën e 13’, pas lëndimit të turkut Olgun.

Keciorengucu gjendet në pozitën e gjashtë me 37 pikë dhe është 10 pikë larg liderit Giresunspor.


11-SHET

Lenjani e Demhasaj startues ndaj Wil

International

Lenjani e Demhasaj startues ndaj Wil

19/02/21 @ 19:28

11-SHET

Arijanet Muric startues kundër Utrecht

International

Arijanet Muric startues kundër Utrecht

19/02/21 @ 19:14

LA LIGA

Telashe te Atletico, edhe një mungesë e re

La Liga

Telashe te Atletico, edhe një mungesë e re

19/02/21 @ 19:03

LA LIGA

Probleme te Reali, Zidane fton 5 lojtarë nga Castilla

La Liga

Probleme te Reali, Zidane fton 5 lojtarë nga Castilla

19/02/21 @ 18:44

PLAYER OF THE WEEK

Mbappe më i miri i javës në Champions League

Champions League

Mbappe më i miri i javës në Champions League

19/02/21 @ 18:19

PAS NDESHJES

Arbnor Morina: Gjithçka na shkoi keq!

FFK Superliga

Arbnor Morina: Gjithçka na shkoi keq!

19/02/21 @ 17:09

PAS NDESHJES

Ramadani i kënaqur me lojën dhe fitoren

FFK Superliga

Ramadani i kënaqur me lojën dhe fitoren

19/02/21 @ 17:00

ARBËRIA - PRISHTINA

6 fitore rresht, 14 ndeshje pa humbje, Prishtina me lehtësi kalon Arbërinë

FFK Superliga

6 fitore rresht, 14 ndeshje pa humbje, Prishtina me lehtësi kalon Arbërinë

19/02/21 @ 14:52

11-SHET

Lenjani e Demhasaj startues ndaj Wil

International

Lenjani e Demhasaj startues ndaj Wil

19/02/21 @ 19:28

11-SHET

Arijanet Muric startues kundër Utrecht

International

Arijanet Muric startues kundër Utrecht

19/02/21 @ 19:14

FC SHKUPI

Ish lojtari i Besiktas bëhet skaut te Shkupi

International

Ish lojtari i Besiktas bëhet skaut te Shkupi

18/02/21 @ 21:41

MEDIA TALKS

Fenerbahçe interesohet për lojtarin e Tiranës

International

Fenerbahçe interesohet për lojtarin e Tiranës

18/02/21 @ 18:24

KOMBËTARËT

Si e “vodhi” Argjentina Messin nga kombëtarja spanjolle?

International

Si e “vodhi” Argjentina Messin nga kombëtarja spanjolle?

18/02/21 @ 14:30

FRANCEZI

Varane kalon nga “Nike” në “Puma”

La Liga/International

Varane kalon nga “Nike” në “Puma”

18/02/21 @ 13:43

SHKELJE E RREGULLAVE

Skuadra e Gerrardit pezullon pesë lojtarë të ekipit

International

Skuadra e Gerrardit pezullon pesë lojtarë të ekipit

17/02/21 @ 22:46

SHQIP NË BOTË

4 gola nga shqiptarët në një ndeshje, Basel eliminohet

International/Sportistë shqiptarë në botë

4 gola nga shqiptarët në një ndeshje, Basel eliminohet

17/02/21 @ 20:38

SHQIP NË BOTË

Roshi del në stërvitjen e parë te Diosgyori

Kombëtarja/International/Sportistë shqiptarë në botë

Roshi del në stërvitjen e parë te Diosgyori

17/02/21 @ 20:06

VIDEO

Shabani shkëlqen, debuton me gol në Holandë

International/Sportistë shqiptarë në botë

Shabani shkëlqen, debuton me gol në Holandë

17/02/21 @ 19:44


Të gjitha lajmet nga International