Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

SUPERLIGA TURKE

90 min për Hadërgjonaj, befasohet lideri

90 min për Hadërgjonaj, befasohet lideri


4 April, 2021 @21:46

Kasimpasa e befasoi liderin e Superligës Tuke, Besiktas, duke e mposhtur me rezultat minimal 1-0.

Goli erdhi në minutën e 19’ nga Aytac Kara, e më pas skuadra e Kasimpasës u mbrojt në mënyrën më të mirë për ta regjistruar 3 pikët e radhës.

Florent Hadërgjonaj luajti 90’ minuta në këtë ndeshje, derisa performanca e tij ishte shumë e mirë.

Kasimpasa gjendet në pozitën e 14 me 34 pikë, kurse Besiktasi gjendet në krye të tabelës me 64 pikë.


SHQIP në BOTË

Pak minuta për Vocën, skuadra e tij largohet nga rreziku

International/Sportistë shqiptarë në botë

Pak minuta për Vocën, skuadra e tij largohet nga rreziku

04/04/21 @ 21:13

SHQIP në BOTË

Arb Manaj sjellë 3 pikë skuadrës

International

Arb Manaj sjellë 3 pikë skuadrës

04/04/21 @ 21:06

FUTSALL

Lista e Shqipërisë në futsall me 7 lojtarë nga skuadrat kosovare

Futsall Superliga

Lista e Shqipërisë në futsall me 7 lojtarë nga skuadrat kosovare

04/04/21 @ 20:04

KLODIAN DURO

Duro: Kemi probleme brenda dhe ato po nxjerren jashtë nga disa pjesëtarë të grupit

FFK Superliga

Duro: Kemi probleme brenda dhe ato po nxjerren jashtë nga disa pjesëtarë të grupit

04/04/21 @ 18:24

TAHIR BATATINA

Batatina: I kursyem lojtarët, vëmendjen e kemi te Kupa

FFK Superliga

Batatina: I kursyem lojtarët, vëmendjen e kemi te Kupa

04/04/21 @ 18:04

FERIZAJI 2-1 KIKA

Kriza s’e ndalë nga fitoret

FFK Liga e parë

Kriza s’e ndalë nga fitoret

04/04/21 @ 17:57

ZEKIRIJA RAMADANI

Ramadani zbulon se çka i tha lojtarëve të tij para derbit me Ballkanin

FFK Superliga

Ramadani zbulon se çka i tha lojtarëve të tij para derbit me Ballkanin

04/04/21 @ 17:49

BESART BERISHA

“Besart’s on fire!”, tifozët i kushtojnë këngë Besart Berishës

International

“Besart’s on fire!”, tifozët i kushtojnë këngë Besart Berishës

14/04/21 @ 17:31

MEDIA

Çështja: Kasami te kombëtarja?!

Kombëtarja/International/Sportistë shqiptarë në botë

Çështja: Kasami te kombëtarja?!

14/04/21 @ 14:53

KOSOVARE ASLLANI

Kosovare Asllani: E ardhmja në Madrid, e paqartë

International/Sportistë shqiptarë në botë

Kosovare Asllani: E ardhmja në Madrid, e paqartë

14/04/21 @ 13:43

EURO2020

Anuloi golin e Ronaldos, mbetet pa Evropian!

Evropiani/International

Anuloi golin e Ronaldos, mbetet pa Evropian!

13/04/21 @ 19:35

FORBES

Skuadrat më të vlefshme në Botë, një kryesues i ri pas 16 viteve!

Premier League/Bundesliga/Serie A/Ligue 1/La Liga/International

Skuadrat më të vlefshme në Botë, një kryesues i ri pas 16 viteve!

13/04/21 @ 07:52

SUPERLIGA TURKE

Fenerbahçe vazhdon të ndjek kreun

International

Fenerbahçe vazhdon të ndjek kreun

12/04/21 @ 23:13

VETON TUSHA

Tusha shënon në debutimin si titullar

International/Sportistë shqiptarë në botë

Tusha shënon në debutimin si titullar

12/04/21 @ 19:37

VETON TUSHA

Veton Tusha për herë të parë titullar në Superligën turke

International/Sportistë shqiptarë në botë

Veton Tusha për herë të parë titullar në Superligën turke

12/04/21 @ 17:38

EDON ZHEGROVA

Dy golëshi i bënë vend në formacionin e javës

International/Sportistë shqiptarë në botë

Dy golëshi i bënë vend në formacionin e javës

12/04/21 @ 16:33

PAS EMISIONIT

AGK reagon ndaj fjalorit të Batatinës, kërkon masa nga FFK-ja

FFK Superliga/International

AGK reagon ndaj fjalorit të Batatinës, kërkon masa nga FFK-ja

12/04/21 @ 14:18


 
Të gjitha lajmet nga International