Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

SHQIP në BOTË

Pak minuta për Vocën, skuadra e tij largohet nga rreziku

Pak minuta për Vocën, skuadra e tij largohet nga rreziku


4 April, 2021 @21:13

Skuadra Ankaragucu ka arritur një fitore jetike ndaj Antalyasporit.

Me rezultat 1-0 e mposhti kundërshtarin dhe u largua nga zona e rrezikshme.

Futbollisti i përfaqësueses së Kosovës, Idriz Voca, hyri në fushë në minutat shtesë të ndeshje ku e zëvendësori Endri Çekiçin i cili ishte startues.


SHQIP në BOTË

Arb Manaj sjellë 3 pikë skuadrës

International

Arb Manaj sjellë 3 pikë skuadrës

04/04/21 @ 21:06

SUPERLIGA TURKE

Cikalleshi asiston dhe dështon nga penalltia, fiton duelin ndaj Rashanit

International/Sportistë shqiptarë në botë

Cikalleshi asiston dhe dështon nga penalltia, fiton duelin ndaj Rashanit

04/04/21 @ 21:00

FUTSALL

Lista e Shqipërisë në futsall me 7 lojtarë nga skuadrat kosovare

Futsall Superliga

Lista e Shqipërisë në futsall me 7 lojtarë nga skuadrat kosovare

04/04/21 @ 20:04

E FUNDIT

Shokuese: Leart Paqarada lë Kosovën për shkak të Challandes

Përfaqësuesja

Shokuese: Leart Paqarada lë Kosovën për shkak të Challandes

04/04/21 @ 18:49

KLODIAN DURO

Duro: Kemi probleme brenda dhe ato po nxjerren jashtë nga disa pjesëtarë të grupit

FFK Superliga

Duro: Kemi probleme brenda dhe ato po nxjerren jashtë nga disa pjesëtarë të grupit

04/04/21 @ 18:24

TAHIR BATATINA

Batatina: I kursyem lojtarët, vëmendjen e kemi te Kupa

FFK Superliga

Batatina: I kursyem lojtarët, vëmendjen e kemi te Kupa

04/04/21 @ 18:04

FERIZAJI 2-1 KIKA

Kriza s’e ndalë nga fitoret

FFK Liga e parë

Kriza s’e ndalë nga fitoret

04/04/21 @ 17:57

ZEKIRIJA RAMADANI

Ramadani zbulon se çka i tha lojtarëve të tij para derbit me Ballkanin

FFK Superliga

Ramadani zbulon se çka i tha lojtarëve të tij para derbit me Ballkanin

04/04/21 @ 17:49

ONIX 0-3 TREPÇA

Fitore, Trepça i ikë fundit

FFK Liga e parë

Fitore, Trepça i ikë fundit

04/04/21 @ 17:45

BESART BERISHA

“Besart’s on fire!”, tifozët i kushtojnë këngë Besart Berishës

International

“Besart’s on fire!”, tifozët i kushtojnë këngë Besart Berishës

14/04/21 @ 17:31

MEDIA

Çështja: Kasami te kombëtarja?!

Kombëtarja/International/Sportistë shqiptarë në botë

Çështja: Kasami te kombëtarja?!

14/04/21 @ 14:53

KOSOVARE ASLLANI

Kosovare Asllani: E ardhmja në Madrid, e paqartë

International/Sportistë shqiptarë në botë

Kosovare Asllani: E ardhmja në Madrid, e paqartë

14/04/21 @ 13:43

EURO2020

Anuloi golin e Ronaldos, mbetet pa Evropian!

Evropiani/International

Anuloi golin e Ronaldos, mbetet pa Evropian!

13/04/21 @ 19:35

FORBES

Skuadrat më të vlefshme në Botë, një kryesues i ri pas 16 viteve!

Premier League/Bundesliga/Serie A/Ligue 1/La Liga/International

Skuadrat më të vlefshme në Botë, një kryesues i ri pas 16 viteve!

13/04/21 @ 07:52

SUPERLIGA TURKE

Fenerbahçe vazhdon të ndjek kreun

International

Fenerbahçe vazhdon të ndjek kreun

12/04/21 @ 23:13

VETON TUSHA

Tusha shënon në debutimin si titullar

International/Sportistë shqiptarë në botë

Tusha shënon në debutimin si titullar

12/04/21 @ 19:37

VETON TUSHA

Veton Tusha për herë të parë titullar në Superligën turke

International/Sportistë shqiptarë në botë

Veton Tusha për herë të parë titullar në Superligën turke

12/04/21 @ 17:38

EDON ZHEGROVA

Dy golëshi i bënë vend në formacionin e javës

International/Sportistë shqiptarë në botë

Dy golëshi i bënë vend në formacionin e javës

12/04/21 @ 16:33

PAS EMISIONIT

AGK reagon ndaj fjalorit të Batatinës, kërkon masa nga FFK-ja

FFK Superliga/International

AGK reagon ndaj fjalorit të Batatinës, kërkon masa nga FFK-ja

12/04/21 @ 14:18


 
Të gjitha lajmet nga International