Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

MIQËSORE

Real Madrid e Milan caktojnë miqësoren parasezonale

Foto: AC Milan Official

Real Madrid e Milan caktojnë miqësoren parasezonale


13 July, 2021 @17:00

Skuadra italiane AC Milan do të përballet me atë spanjolle Real Madrid, ku pritet të zhvillohet një ndeshje miqësore ndërmjet tyre më 8 gusht, 2021, ora 18:30, në “Worthersee Stadium”, Austri.

Njoftimin e kanë zyrtarziuar edhe klubet në llogaritë e rrjeteve të tyre sociale.


 
Të gjitha lajmet nga Serie A