Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

KOMBËTARJA

Agjenda e pasdites për Kombëtaren

Foto: FSHF

Agjenda e pasdites për Kombëtaren


14 June, 2016 @18:29

Një ditë para ndeshjes me Francën, Federata Shqiptare e Futbollit ka publikuar agjendën e Kombëtares Shqiptare për pasditen e sotme.

Kombëtarja do të drekojë nga ora 18.00-18.30. Pikërisht në këtë orë trajneri Gianni De Biasi do të zhvillojë një mbledhje me skuadrën.

Më pas skuadra dhe stafi do të bëhen gati për stërvitje, e cila do të zhvillohet në orën 20:30 në stadiumin “Vellodrome”, ku edhe do të luhet nesër ndeshja ndaj Francës.

Trajneri De Biasi do ta mbajë konferencën e shtypit para ndeshjes në orën 19.45, kështu që është parashikuar që ai të niset më parë për në stadium. Stadiumi ku zhvillohen stërvitjet është vetëm 10 minuta larg hotelit “Pullman”, në të cilin është vendosur skuadra jonë kombëtare.

Pas përfundimit të seancës stërvitore, ekipi do të kthehet në hotel, ku do të kryejë darkën në ora 22:00. Lojtarët në orën 23.00 do të jenë në dhomat e tyre për të pushuar.


SUPERLIGA

Trepça ‘89 në turne ndërkombëtar

FFK Superliga

Trepça ‘89 në turne ndërkombëtar

14/06/16 @ 18:19

MERKATO

Llapi forcon sulmin

FFK Superliga/FSHF Kategoria Superiore/Transfere

Llapi forcon sulmin

14/06/16 @ 18:09

EURO2016

Hungarezi thyen rekordin

UEFA Euro 2016

Hungarezi thyen rekordin

14/06/16 @ 17:59

MERKATO

Përforcohet West Hami

Premier League/Transfere

Përforcohet West Hami

14/06/16 @ 17:20

GRUPI F

Formacionet zyrtare: Austri-Hungari

UEFA Euro 2016

Formacionet zyrtare: Austri-Hungari

14/06/16 @ 17:10

HAJVALIA

Edhe tre nënshkrime te Hajvalia

FFK Superliga

Edhe tre nënshkrime te Hajvalia

14/06/16 @ 16:34

NGA FSHF

Shqipëria 2 miqësore me Italinë

Kombëtarja

Shqipëria 2 miqësore me Italinë

22/07/21 @ 17:03

SULMUESI KUQEZI

Manaj me supergol dhe hattrick për Barcelonën

Kombëtarja/La Liga/Sportistë shqiptarë në botë

Manaj me supergol dhe hattrick për Barcelonën

22/07/21 @ 09:10

CHELSEA

Besim i plotë, Armando Broja kontratë afatgjate me Chelsean

Kombëtarja/Premier League/International/Sportistë shqiptarë në botë/Transfere

Besim i plotë, Armando Broja kontratë afatgjate me Chelsean

18/07/21 @ 18:23

MIQËSORE

Kosova-Shqipëria, miqësore për nder të Fadil Vokrrit

Kombëtarja/Përfaqësuesja

Kosova-Shqipëria, miqësore për nder të Fadil Vokrrit

16/07/21 @ 18:58

SHQIPËRI

Shqipëria publikon listën e U20 për dy ndeshjet e radhës

Kombëtarja

Shqipëria publikon listën e U20 për dy ndeshjet e radhës

10/06/21 @ 17:38

ÇEKIA - SHQIPËRIA

Supergoli i Cikalleshit i pamjaftueshëm ndaj çekëve

Kombëtarja

Supergoli i Cikalleshit i pamjaftueshëm ndaj çekëve

08/06/21 @ 22:25

TESTI BULLGAR

3 gola për 11 minuta, shpresat kuqezi pësojnë rëndë nga bullgarët

Kombëtarja/International

3 gola për 11 minuta, shpresat kuqezi pësojnë rëndë nga bullgarët

08/06/21 @ 20:01

FORMACIONET ZYRTARE

Shqipëria, me më të mirët ndaj Çekisë

Kombëtarja/International

Shqipëria, me më të mirët ndaj Çekisë

08/06/21 @ 19:50

FORMACIONET ZYRTARE

Formacionet zyrtare: Bullgaria U21 - Shqipëria U21

Kombëtarja

Formacionet zyrtare: Bullgaria U21 - Shqipëria U21

08/06/21 @ 16:30

FSHF

Ditëlindja e 91-të e Federatës

Kombëtarja

Ditëlindja e 91-të e Federatës

06/06/21 @ 14:24


 
Të gjitha lajmet nga Kombëtarja