Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

HAJVALIA

Edhe tre nënshkrime te Hajvalia

Edhe tre nënshkrime te Hajvalia


14 June, 2016 @16:34

Pas zyrtarizimit të trajnerit të ri, Sunaj Keçit dhe transferit nga Llapi, Enis Zabërxhës, drejtuesit e Hajvalisë nuk e kanë ulur rritmin e nënshkrimeve.

Ekipi nga Kishnica ka nënshkruar edhe me tre futbollistë, me të cilët janë vazhduar kontratat.

Bëhet fjalë për Semir Zenelin, Shpëtim Babajn dhe Alban Dragushën.

Që të tre futbollistët që nënshkruan sot me Hajvalinë, kanë qenë ndër lojtarët kryesorë në stinorin e fundit, duke kontribuar në suksesin e Hajvalisë, e cila e përfundoi kampionatin në vendin e dytë.

Shpëtim Babaj duke nënshkruar kontratën e re


Alban Dragusha duke nënshkruar kontratën e re


STADE VELODROME

Marseille gati për ndeshjen Francë-Shqipëri

Kombëtarja/UEFA Euro 2016

Marseille gati për ndeshjen Francë-Shqipëri

14/06/16 @ 16:09

MERKATO

Prishtina zyrtarizon përforcmet

FFK Superliga/Transfere

Prishtina zyrtarizon përforcmet

14/06/16 @ 15:04

DITARI NR 4 @ EURO2016

Kampionët!

UEFA Euro 2016/Analiza

Kampionët!

14/06/16 @ 14:56

GRUPI F

Kthehen pas 44 vitesh

UEFA Euro 2016

Kthehen pas 44 vitesh

14/06/16 @ 14:29

EMINHAZIRI

Gjilani përforcon sulmin

FFK Superliga/Transfere

Gjilani përforcon sulmin

14/06/16 @ 13:19

NGA UEFA

Dënohet Rusia

International/UEFA Euro 2016

Dënohet Rusia

14/06/16 @ 13:07

ENIS ZABËRGJA

Sulmuesi me përvojë, te Hajvalia

FFK Superliga/Transfere

Sulmuesi me përvojë, te Hajvalia

14/06/16 @ 13:01

KUQEZINJTË

Aterojnë në Marseille

Kombëtarja/UEFA Euro 2016

Aterojnë në Marseille

14/06/16 @ 12:38

MIQËSORE

Ballkani deklason Amedsporin

FFK Superliga

Ballkani deklason Amedsporin

01/08/21 @ 19:10

CONFERENCE LEAGUE

Biletat në shitje për ndeshjen Prishtina-Bodo/Glimt

Conference League/FFK Superliga

Biletat në shitje për ndeshjen Prishtina-Bodo/Glimt

01/08/21 @ 16:01

NGA TABORI I TË KALTËRVE NË GJILAN

Agim Zeka lë Evropën, për të përforcuar Dritën

FFK Superliga/International/Transfere

Agim Zeka lë Evropën, për të përforcuar Dritën

01/08/21 @ 15:57

MIQËSORE

Ballkani sot zhvillon miqësoren e dytë

FFK Superliga

Ballkani sot zhvillon miqësoren e dytë

01/08/21 @ 13:50

MIQËSORE

Rivera shkëlqen, Llapi triumfon ndaj Ramiz Sadikut

FFK Superliga/FFK Liga e parë

Rivera shkëlqen, Llapi triumfon ndaj Ramiz Sadikut

31/07/21 @ 20:29

PRISHTINA

Prishtina liron lojtarin Muça

FFK Superliga/Transfere

Prishtina liron lojtarin Muça

31/07/21 @ 20:19

PREMTUES

Arlind Shabani te Prishtina

FFK Superliga/International/Sportistë shqiptarë në botë/Transfere

Arlind Shabani te Prishtina

31/07/21 @ 15:53

LLOGARITË E SKUADRAVE

Sa përfituan Drita e Llapi nga garat evropiane?

Conference League/FFK Superliga

Sa përfituan Drita e Llapi nga garat evropiane?

30/07/21 @ 12:33

MBUSHET ARKA

Përfitimet nga UEFA: Prishtina afro 2 milionëshit

Conference League/FFK Superliga/Champions League/Europa League

Përfitimet nga UEFA: Prishtina afro 2 milionëshit

30/07/21 @ 09:59

FEYENOORD - DRITA

Paraqitja fantastike s’mjafton, Drita eliminohet nga Feyenoordi

Conference League/FFK Superliga

Paraqitja fantastike s’mjafton, Drita eliminohet nga Feyenoordi

29/07/21 @ 22:00


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga