Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

SUPERLIGA

Trepça ‘89 në turne ndërkombëtar

Trepça ‘89 në turne ndërkombëtar


14 June, 2016 @18:19

Me një njoftim të postuar në Facebook, klubi mitrovicas i Trepçës ‘89 ka njoftuar se skuadra është ftuar në një turne ndërkombëtar, i cili zhvillohet në Kroaci.

Turneu i quajtur “Zvonko Mikolçeviç” përveç Trepçës ‘89, ka ftuar edhe skuadra të ndryshme nga Sllovenia e Bosnja. Skuadrat e tjera pjesëmarrëse pritet të jenë: Lokomotiva e Zagrebit, Velezhi nga Mostari, Olimpic dhe Zeljezniçari nga Sarajeva, Sloboda nga Tuzi, Osijeki, Slaven Belupo dhe Cibalia.

Turneu do të mbahet më datat 2 dhe 3 të muajit korrik.

 


MERKATO

Llapi forcon sulmin

FFK Superliga/FSHF Kategoria Superiore/Transfere

Llapi forcon sulmin

14/06/16 @ 18:09

EURO2016

Hungarezi thyen rekordin

UEFA Euro 2016

Hungarezi thyen rekordin

14/06/16 @ 17:59

MERKATO

Përforcohet West Hami

Premier League/Transfere

Përforcohet West Hami

14/06/16 @ 17:20

GRUPI F

Formacionet zyrtare: Austri-Hungari

UEFA Euro 2016

Formacionet zyrtare: Austri-Hungari

14/06/16 @ 17:10

HAJVALIA

Edhe tre nënshkrime te Hajvalia

FFK Superliga

Edhe tre nënshkrime te Hajvalia

14/06/16 @ 16:34

MIQËSORE

Ballkani deklason Amedsporin

FFK Superliga

Ballkani deklason Amedsporin

01/08/21 @ 19:10

CONFERENCE LEAGUE

Biletat në shitje për ndeshjen Prishtina-Bodo/Glimt

Conference League/FFK Superliga

Biletat në shitje për ndeshjen Prishtina-Bodo/Glimt

01/08/21 @ 16:01

NGA TABORI I TË KALTËRVE NË GJILAN

Agim Zeka lë Evropën, për të përforcuar Dritën

FFK Superliga/International/Transfere

Agim Zeka lë Evropën, për të përforcuar Dritën

01/08/21 @ 15:57

MIQËSORE

Ballkani sot zhvillon miqësoren e dytë

FFK Superliga

Ballkani sot zhvillon miqësoren e dytë

01/08/21 @ 13:50

MIQËSORE

Rivera shkëlqen, Llapi triumfon ndaj Ramiz Sadikut

FFK Superliga/FFK Liga e parë

Rivera shkëlqen, Llapi triumfon ndaj Ramiz Sadikut

31/07/21 @ 20:29

PRISHTINA

Prishtina liron lojtarin Muça

FFK Superliga/Transfere

Prishtina liron lojtarin Muça

31/07/21 @ 20:19

PREMTUES

Arlind Shabani te Prishtina

FFK Superliga/International/Sportistë shqiptarë në botë/Transfere

Arlind Shabani te Prishtina

31/07/21 @ 15:53

LLOGARITË E SKUADRAVE

Sa përfituan Drita e Llapi nga garat evropiane?

Conference League/FFK Superliga

Sa përfituan Drita e Llapi nga garat evropiane?

30/07/21 @ 12:33

MBUSHET ARKA

Përfitimet nga UEFA: Prishtina afro 2 milionëshit

Conference League/FFK Superliga/Champions League/Europa League

Përfitimet nga UEFA: Prishtina afro 2 milionëshit

30/07/21 @ 09:59

FEYENOORD - DRITA

Paraqitja fantastike s’mjafton, Drita eliminohet nga Feyenoordi

Conference League/FFK Superliga

Paraqitja fantastike s’mjafton, Drita eliminohet nga Feyenoordi

29/07/21 @ 22:00


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga