Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

FERIZAJ - VITIA

Albion Kurtaj për fitore, Ferizaj ruan kreun

Albion Kurtaj për fitore, Ferizaj ruan kreun


27 February, 2022 @15:10

Një gol i shënuar nga Albion Kurtaj i ka mjaftuar Ferizajit për fitore sot.

Skuadra ferizajase e mposhti Vitinë me rezultat 1-0, për ta ruajtur kështu edhe më tutje kryesimin e Grupit B të Ligës së Parë.

TABELA AKTUALE

Si Ferizaji, edhe Vushtrria e fitoi takimin e saj sot me rezultat minimal, duke bërë që lufta mes këtyre dy skuadrave për kryesimin e Grupit B të vazhdojë edhe më tutje.

Xhiron tjetër Ferizaj i shkon Kikës, kurse Vitia e pret në shtëpi Ramiz Sadikun.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Liga e parë