Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

A&N

A&N rikthen 3 ish-lojtarët e saj

A&N rikthen 3 ish-lojtarët e saj


20 August, 2021 @23:34

Skuadra prizrenase, A&N, para pak çastesh ka bërë të ditur se ka arritur marrëveshje me 3 ish-lojtarët e saj.

Agron Llausha, Avdyl Vaho dhe Florent Morina, do të jenë pjesë e skuadrës për stinorin 2021/22.

A&N me përforcimet gjatë afatit kalimtar, është bërë kandidat për të shpresuar në Superligë.


1 DITË PARA FILLIMIT TË SEZONIT

Feronikeli kthen përvojën, zyrtarizon përforcimet

FFK Superliga

Feronikeli kthen përvojën, zyrtarizon përforcimet

20/08/21 @ 21:32

KOLUMNE

5 për fundjavë!

Premier League/Serie A/La Liga/Analiza

5 për fundjavë!

20/08/21 @ 17:25

RREGULLAT DHE MASAT ANTI COVID 19

Drita njofton për rregullat se si mund të shikohet ndeshja në stadium

FFK Superliga

Drita njofton për rregullat se si mund të shikohet ndeshja në stadium

20/08/21 @ 17:08

LLAPI

Llapi me dhuratë për tifozërinë

FFK Superliga

Llapi me dhuratë për tifozërinë

20/08/21 @ 15:59

DRITA

Nuhiu: Na duhet kohë

FFK Superliga

Nuhiu: Na duhet kohë

20/08/21 @ 14:21

SUHAREKË

Ballkani publikon çmimin e biletave për ndeshjen e parë të stinorit

FFK Superliga

Ballkani publikon çmimin e biletave për ndeshjen e parë të stinorit

20/08/21 @ 14:11

RAHOVEC

Rahoveci nuk mposhtet as nga A&N

FFK Liga e parë

Rahoveci nuk mposhtet as nga A&N

20/08/21 @ 13:36

GJAKOVË

Vaksinohen edhe futbollistët e Vëllaznimit

FFK Liga e parë

Vaksinohen edhe futbollistët e Vëllaznimit

20/08/21 @ 13:16

DUELI KONTROLLUES

Vaksinat anulojnë miqësoren

FFK Liga e parë

Vaksinat anulojnë miqësoren

19/08/21 @ 23:48

VËLLAZNIMI

Vëllaznimi me aplikacion!

FFK Liga e parë

Vëllaznimi me aplikacion!

18/08/21 @ 22:35

FUSHË KOSOVË

Vëllaznimi mposht Fushë Kosovën

FFK Liga e parë

Vëllaznimi mposht Fushë Kosovën

18/08/21 @ 20:15

PRIZREN

Prapë pa gol! Liria barazon me Ferizajin

FFK Liga e parë

Prapë pa gol! Liria barazon me Ferizajin

18/08/21 @ 20:00

GJAKOVË

Edhe një përforcim për Vëllaznimin, i fundit i verës

FFK Superliga/FFK Liga e parë/Transfere

Edhe një përforcim për Vëllaznimin, i fundit i verës

16/08/21 @ 19:26

TRANSFER

Befason Trepça, transferon sulmues nga Argjentina

FFK Liga e parë/Transfere

Befason Trepça, transferon sulmues nga Argjentina

16/08/21 @ 18:54

TRANSFERE

Drita huazon dy futbollistë në Ligën e Parë

FFK Superliga/FFK Liga e parë/Transfere

Drita huazon dy futbollistë në Ligën e Parë

16/08/21 @ 18:48

MIQESORET

Miqësorja e radhës për Lirinë, ndaj Ferizajit

FFK Liga e parë

Miqësorja e radhës për Lirinë, ndaj Ferizajit

16/08/21 @ 15:42


 
Të gjitha lajmet nga FFK Liga e parë