Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

RREGULLAT DHE MASAT ANTI COVID 19

Drita njofton për rregullat se si mund të shikohet ndeshja në stadium

Drita njofton për rregullat se si mund të shikohet ndeshja në stadium


20 August, 2021 @17:08

Ish-kampionja e Kosovës, Drita, përmes një njoftimi të lëshuar pak më parë në Facebook ka bërë të ditur për rregullat se si “Intelektualët” do të mund të hynë në stadium për të parë ndeshjen e parë të stinorit.

Drita pret Feronikelin në krizë të shtunën më 21 gusht në përballjen që nis prej orës 17:00.

Bileta për ndeshje kushton 2 euro.

“Ju njoftojmë se të gjithë ata që nisen nesër drejt stadiumit për shkak të masave të reja të Qeverisë së Kosovës duhet: 1. të kenë maskat mbrojtëse, 2. të jenë të vaksinuar me të paktën një dozë të vaksinës anti-COVID19, apo të kenë testin PCR negativ, jo më të vjetër se 72 orë, 3. brenda stadiumit duhet të mbajnë distancën fizike,” ka bërë të ditur njoftimi i lëshuar nga ana e klubit.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga