Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

CRISTIANO RONALDO

Arritje madhore

Arritje madhore


10 July, 2016 @23:49

Cristiano Ronaldo ka fituar trofeun e parë dhe më të çmueshëm me Portugalinë në kontinentin e vjetër, por edhe në histori të vendit të tij sonte.

Para ndeshjes, por edhe para europianit ai kishte thënë disa herë se ëndrra e tij mbetet të fitojë diçka të madhe me Portugalinë - që ndodhi.

o


 
Të gjitha lajmet nga UEFA Euro 2016