Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

FERNANDO SANTOS

Inxhinieri fitues

Inxhinieri fitues


10 July, 2016 @23:40

Fernando Santos, përzgjedhësi i Portugalisë, ka arsyetuar gjithë ato kombinime dhe lojën e Portugalisë në fund të EURO2016 - me triumfin historik të vendit buzë oqeanit Atlantik.


 
Të gjitha lajmet nga UEFA Euro 2016