Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

THE GUNNERS

Arsenali nuk është pas Agueros

Foto: Google

Arsenali nuk është pas Agueros


1 April, 2021 @15:59

Mikel Arteta ka përjashtuar që të bëjë një lëvizje për Sergio Aguero këtë verë.

Kur u pyet nëse Topçinjtë mund të bënin një lëvizje për Aguero, ai u përgjigj:“Jo, jo, jo ... ne do të shohim se çfarë do të ndodhë me të në të ardhmen.”

Arteta ka kërkuar të promovojë lojtarët e rinjë që nga ardhja e tij si menaxher i Arsenalit, me sulmuesit aktual Pierre-Emerick Aubameyang dhe Alexandre Lacazette - kontrata e të cilëve pritet të skadojë verën e ardhshme.

Pavarësisht se ka luajtur një rol të kufizuar për City këtë sezon për shkak të lëndimit, Arteta është i bindur se argjentinasi do të vazhdojë të ketë sukses në klubin e tij të ardhshëm.

“Sergio ka një cilësi unike për të parë hapësira ku askush tjetër nuk mund të shohë dhe të shënojë gola në një mënyrë vërtet të lehtë në mënyrë që të jem i sigurt se ai do të gjejë ekipin e duhur të ardhshëm,” shtoi ai.


LOS BLANCOS

Kampioni pas Pedro Porros

La Liga/Transfere

Kampioni pas Pedro Porros

01/04/21 @ 13:10

LËVIZJA E MADHE

Babai i Haalandit dhe Raiola aterojnë në Barcelonë

La Liga/Transfere

Babai i Haalandit dhe Raiola aterojnë në Barcelonë

01/04/21 @ 14:39

CAMP NOU

Piqué i gatshëm për El Clasico

La Liga

Piqué i gatshëm për El Clasico

01/04/21 @ 11:06

LA LIGA

Mandi duhet të vendos për të ardhmen

La Liga/Transfere

Mandi duhet të vendos për të ardhmen

01/04/21 @ 11:00

ROSSONERI

Donnarumma do pagë më të lartë

Serie A/La Liga/Transfere

Donnarumma do pagë më të lartë

01/04/21 @ 13:24

PLAYER RATINGS: ESP - KOS

Notat e futbollistëve: Spanja - Kosova

Kualifikimet për Botëror/Përfaqësuesja

Notat e futbollistëve: Spanja - Kosova

31/03/21 @ 23:05

PLAYER RATINGS: SMR-ALB

Notat e futbollistëve: San Marino - Shqipëria

Kualifikimet për Botëror/Kombëtarja

Notat e futbollistëve: San Marino - Shqipëria

31/03/21 @ 23:28

CHAMPIONS LEAGUE

Pjesëmarrjet në gjysmëfinale: Chelsea mbi Unitedin!

Champions League/Premier League

Pjesëmarrjet në gjysmëfinale: Chelsea mbi Unitedin!

14/04/21 @ 14:03

FORMACIONET E MUNDSHME

Rast për dëshmim

Champions League/Premier League/Bundesliga

Rast për dëshmim

14/04/21 @ 14:00

FORMACIONET E MUNDSHME

A do të ketë rikthim të madh në Anfield?

Champions League/Premier League/La Liga

A do të ketë rikthim të madh në Anfield?

14/04/21 @ 13:51

PARA DUELIT

Dortmund e City me mungesa

Champions League/Premier League/Bundesliga

Dortmund e City me mungesa

14/04/21 @ 13:18

NË KËRKIM TË GJYSMËFINALES

Formacionet e mundshme, para ndeshjeve vendimtare

Champions League/Premier League/Bundesliga/Ligue 1

Formacionet e mundshme, para ndeshjeve vendimtare

13/04/21 @ 15:42

KLOPP

Liverpooli nuk dorëzohet

Champions League/Premier League

Liverpooli nuk dorëzohet

13/04/21 @ 14:39

BITCOIN

Bonuset e lojtarëve: tashmë paguhen edhe me Bitcoin!

Premier League

Bonuset e lojtarëve: tashmë paguhen edhe me Bitcoin!

13/04/21 @ 08:44

FORBES

Skuadrat më të vlefshme në Botë, një kryesues i ri pas 16 viteve!

Premier League/Bundesliga/Serie A/Ligue 1/La Liga/International

Skuadrat më të vlefshme në Botë, një kryesues i ri pas 16 viteve!

13/04/21 @ 07:52

TOTTENHAM 1-3 MANCHESTER UNITED

Përmbysja e madhe e Unitedit, shton telashet e Mous

Premier League

Përmbysja e madhe e Unitedit, shton telashet e Mous

11/04/21 @ 20:32

WEST HAM UNITED - LEICESTER CITY

West Ham mposht Leicester, në formë Lingard

Premier League

West Ham mposht Leicester, në formë Lingard

11/04/21 @ 17:02


 
Të gjitha lajmet nga Premier League