Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

ZYRTARE

Balaj transferohet në Rusi

Balaj transferohet në Rusi


9 June, 2016 @2:46

Sulmuesi kuqezi i Shqipërisë, Bekim Balaj, karrierën e tij do ta vazhdojë në Rusi.

Shkodrani 25 vjeçar, i cili në dy stinorët e fundit ishte pjesë e skuadrës kroate, Rijeka, është transferuar te skuadra Terek Grozny, me të cilën ka nënshkruar kontratë tre vjeçare.

Balaj në stinorin e fundit ka shënuar 9 gola në 31 paraqitje me Rijekën, ndërsa aktualisht është pjesë e kampit kuqezi për Kampionatin Europian.

Me transferimin e Balajt, numri i futbollistëve shqiptarë në Rusi është rritur në tre, së bashku me Bernard Berishën (Anzhi) dhe Fatos Beqirajn (Dinamo Moscow).


I PAPARASHIKUESHËM!

Grupi F, grup i befasisë

UEFA Euro 2016/Analiza

Grupi F, grup i befasisë

09/06/16 @ 12:34

MIQËSORE

Quaresma-show, Portugalia deklason Estoninë

International/UEFA Euro 2016

Quaresma-show, Portugalia deklason Estoninë

08/06/16 @ 23:44

GRUPI E

Këtu fshihet kampioni europian

UEFA Euro 2016/Analiza

Këtu fshihet kampioni europian

08/06/16 @ 22:33

MERKATO

Sulejmani i bashkohet Besnik Hasit

International/Sportistë shqiptarë në botë

Sulejmani i bashkohet Besnik Hasit

08/06/16 @ 20:42

MERKATO

Ferronikeli transferon portierin

FFK Superliga/FSHF Kategoria Superiore/Transfere

Ferronikeli transferon portierin

08/06/16 @ 19:39

U19

Publikohet lista e Përfaqësueses

Përfaqësuesja

Publikohet lista e Përfaqësueses

08/06/16 @ 19:06

PARA REKORDIT

Cristiano e Buffon pranë rekordit

UEFA Euro 2016

Cristiano e Buffon pranë rekordit

08/06/16 @ 14:44

SHQIPËRI

Shqipëria publikon listën e U20 për dy ndeshjet e radhës

Kombëtarja

Shqipëria publikon listën e U20 për dy ndeshjet e radhës

10/06/21 @ 17:38

ÇEKIA - SHQIPËRIA

Supergoli i Cikalleshit i pamjaftueshëm ndaj çekëve

Kombëtarja

Supergoli i Cikalleshit i pamjaftueshëm ndaj çekëve

08/06/21 @ 22:25

TESTI BULLGAR

3 gola për 11 minuta, shpresat kuqezi pësojnë rëndë nga bullgarët

Kombëtarja/International

3 gola për 11 minuta, shpresat kuqezi pësojnë rëndë nga bullgarët

08/06/21 @ 20:01

FORMACIONET ZYRTARE

Shqipëria, me më të mirët ndaj Çekisë

Kombëtarja/International

Shqipëria, me më të mirët ndaj Çekisë

08/06/21 @ 19:50

FORMACIONET ZYRTARE

Formacionet zyrtare: Bullgaria U21 - Shqipëria U21

Kombëtarja

Formacionet zyrtare: Bullgaria U21 - Shqipëria U21

08/06/21 @ 16:30

FSHF

Ditëlindja e 91-të e Federatës

Kombëtarja

Ditëlindja e 91-të e Federatës

06/06/21 @ 14:24

UELLSI - SHQIPËRIA

Miqësorja me Uellsin përfundon me rezultat miqësor

Kombëtarja

Miqësorja me Uellsin përfundon me rezultat miqësor

05/06/21 @ 19:31

UELLSI - SHQIPËRIA

Përfundon pjesa e parë, ky është rezultati

Kombëtarja

Përfundon pjesa e parë, ky është rezultati

05/06/21 @ 18:45

11-SHET

Formacionet zyrtare: Uellsi - Shqipëria

Kombëtarja

Formacionet zyrtare: Uellsi - Shqipëria

05/06/21 @ 16:49

FANELLAT E REJA

Kuqezinjtë sot luajnë me fanella të reja

Kombëtarja/International

Kuqezinjtë sot luajnë me fanella të reja

05/06/21 @ 13:00


 
Të gjitha lajmet nga Kombëtarja