Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

BALLKANI

Ballkani transferon mefushorin Mateli

Ballkani transferon mefushorin Mateli


6 September, 2021 @18:19

Skuadra suharekase, Ballkani, ka transferuar futbollistin, Arens Mateli.

Mateli ka nënshkruar kontratë 3 vjeçare me Ballkanin.

Mefushori 21 vjeçar, së fundi luajti te skuadra turke Akhisarspor, derisa gjatë karrierës së tij ishte pjesë e skuadrave si Tirana dhe Kukësi.

TABELA AKTUALE

Ballkani aktualisht me 4 pikë gjendet në pozitën e dytë në Superligë.


PARA NDESHJES NDAJ ANGLISË U21

Shpresat dardane arrijnë në Londër

Kualifikimet për Evropian/Përfaqësuesja

Shpresat dardane arrijnë në Londër

06/09/21 @ 18:02

SELEKTORI I SPANJËS

Enrique: Fokusohemi te Kosova

Kualifikimet për Botëror/International

Enrique: Fokusohemi te Kosova

06/09/21 @ 16:35

REFEREE

Visar Kastrati delegohet në ndeshjen Bullgari – Uells (U21)

International

Visar Kastrati delegohet në ndeshjen Bullgari – Uells (U21)

06/09/21 @ 16:34

PAS NDËRPRERJES

FIFA del me njoftim për ndërprerjen në ndeshjen Brazili-Argjentina

Kualifikimet për Botëror/International

FIFA del me njoftim për ndërprerjen në ndeshjen Brazili-Argjentina

06/09/21 @ 16:26

MUNGESA TE SPANJA

Dy të 11-shes së parë, mungojnë te Spanja ndaj Kosovës

Kualifikimet për Botëror/Përfaqësuesja/International

Dy të 11-shes së parë, mungojnë te Spanja ndaj Kosovës

06/09/21 @ 16:12

KOSOVA

Challandes e fton Jasharin për ndeshjen me Spanjën

Kualifikimet për Botëror/Përfaqësuesja

Challandes e fton Jasharin për ndeshjen me Spanjën

06/09/21 @ 12:08

PËRGATITORE

Kosova U21 barazon ndaj Dritës

FFK Superliga/Përfaqësuesja

Kosova U21 barazon ndaj Dritës

02/09/21 @ 18:24

KOMISIONI DISIPLINOR

Tahir Batatina suspendohet nga KD

FFK Superliga

Tahir Batatina suspendohet nga KD

01/09/21 @ 22:03

PODUJEVË

Llapi jep sinjale pozitive për fushën natyrale

FFK Superliga

Llapi jep sinjale pozitive për fushën natyrale

01/09/21 @ 01:38

TRAJNERI I DRITËS

Nuhiu: Nxjerrim maksimumin nga pushimet

FFK Superliga

Nuhiu: Nxjerrim maksimumin nga pushimet

01/09/21 @ 00:41

PËRGATITORE

Drita miqësore me Kosovën U21

FFK Superliga/Përfaqësuesja

Drita miqësore me Kosovën U21

31/08/21 @ 23:55

BALLKANI

Argjend Malaj transferohet te Ballkani

FFK Superliga/Transfere

Argjend Malaj transferohet te Ballkani

31/08/21 @ 19:33

SUPERLIGA

Ermal Krasniqi, “Ylli i javës” (2)

FFK Superliga

Ermal Krasniqi, “Ylli i javës” (2)

31/08/21 @ 13:21

TEAM OF THE WEEK

Superliga - Formacioni i javës (2)

FFK Superliga

Superliga - Formacioni i javës (2)

31/08/21 @ 11:10

TRAJNERI I DUKAGJINIT

Dallku: Ua falëm të dy golat!

FFK Superliga

Dallku: Ua falëm të dy golat!

30/08/21 @ 19:28

TAHIR LUSHTAKU

Fiton, por i pakënaqur me referim

FFK Superliga

Fiton, por i pakënaqur me referim

30/08/21 @ 19:23


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga