Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

FUSHË KOSOVA 1-1 FLAMURTARI

Barazim në “F. Grajqevci” mes fqinjëve

Pamje nga arkivi

Barazim në “F. Grajqevci” mes fqinjëve


16 October, 2021 @15:46

Fushë Kosova dhe Flamurtari janë ndarë baraz në përballjen e sotme mes fqinjësh. Dueli ka përfunduar me rezultat 1-1, për t’u ndarë pikët në “Fazli Grajqevci”.

Ky ka qenë barazimi i dytë i Fushë Kosovës në ligë dhe mbeten në vend të tetë ende, derisa Flamurtari me një pikë më shumë është i shtati në renditje.

TABELA AKTUALE

Në xhiron që vjen, Flamurtari pret Vushtrrinë pa humbje në shtëpi, ndërsa Fushë Kosova i shkon Vitisë, që është e fundit në renditje.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Liga e parë