Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

PREMIER LEAGUE

Burnley e Fulham pa humbje përsëri

Burnley e Fulham pa humbje përsëri


17 February, 2021 @21:55

Burnley dhe Fulham kanë barazuar 1-1 në ndeshjen e mbetur në Premier League.

Ola Aina ishte shënuesi për Fulham në minutën e 49’, kurse te Burnley Ashley Barnes 52’.

Edhe Burnley edhe Fulham nuk po pësojnë në 3 ndeshje në Premier League.

Burnley gjendet në pozitën e 15, kurse Fulham në pozitën e 18.


LA LIGA

Bardhi shënon, Llorente shpëton pikën

La Liga

Bardhi shënon, Llorente shpëton pikën

17/02/21 @ 21:29

SHQIP NË BOTË

4 gola nga shqiptarët në një ndeshje, Basel eliminohet

International/Sportistë shqiptarë në botë

4 gola nga shqiptarët në një ndeshje, Basel eliminohet

17/02/21 @ 20:38

TRANSFER

Everton pritet të bëjë ofertë për Rabiot

Premier League/Serie A/Transfere

Everton pritet të bëjë ofertë për Rabiot

17/02/21 @ 20:31

TRANSFER

Sevilla interesohet për Minamino

Premier League/La Liga/Transfere

Sevilla interesohet për Minamino

17/02/21 @ 20:08

SHQIP NË BOTË

Roshi del në stërvitjen e parë te Diosgyori

Kombëtarja/International/Sportistë shqiptarë në botë

Roshi del në stërvitjen e parë te Diosgyori

17/02/21 @ 20:06

PREMIER LEAGUE

Son thotë se nuk është koha të flitet për kontratë

Premier League

Son thotë se nuk është koha të flitet për kontratë

17/02/21 @ 20:01

11-SHET

Formacionet zyrtare: Porto - Juventus

Champions League

Formacionet zyrtare: Porto - Juventus

17/02/21 @ 20:00

11-SHET

Formacionet zyrtare: Sevilla - Dortmund

Champions League

Formacionet zyrtare: Sevilla - Dortmund

17/02/21 @ 19:54

VIDEO

Enis Bardhi shënon ndaj Atletico Madridit

La Liga/Sportistë shqiptarë në botë

Enis Bardhi shënon ndaj Atletico Madridit

17/02/21 @ 19:54

VIDEO

Shabani shkëlqen, debuton me gol në Holandë

International/Sportistë shqiptarë në botë

Shabani shkëlqen, debuton me gol në Holandë

17/02/21 @ 19:44

PAS FINALES

Idetë e Southgate: portieri do të gjuante penalltinë e gjashtë dhe ku të hidhej Pickford!

Evropiani/Premier League/International

Idetë e Southgate: portieri do të gjuante penalltinë e gjashtë dhe ku të hidhej Pickford!

14/07/21 @ 17:09

MAN UTD

Për Rashford stinori nis në tetor

Premier League/International

Për Rashford stinori nis në tetor

14/07/21 @ 16:15

ERLING HAALAND

Çmimi i tejkalon 150 milionëshin!

Premier League/Bundesliga/Transfere

Çmimi i tejkalon 150 milionëshin!

13/07/21 @ 12:50

ITALIANI

Di Lorenzo përgatitet për në Angli

Premier League/Serie A/Transfere

Di Lorenzo përgatitet për në Angli

12/07/21 @ 13:40

PREMIER LEAGUE

Guardiola kërkon sulmuesin e Barcelonës

Premier League/La Liga/Transfere

Guardiola kërkon sulmuesin e Barcelonës

11/07/21 @ 15:10

PREMIER LEAGUE

Mbrojtësi danez në shënjestër të Chelseat

Premier League/Serie A/Transfere

Mbrojtësi danez në shënjestër të Chelseat

10/07/21 @ 16:25

SERIE A

Giroud gati për në Itali

Premier League/Serie A/Transfere

Giroud gati për në Itali

08/07/21 @ 18:58

PSG

Pochettino kërkon yllin francez

Premier League/Ligue 1/Transfere

Pochettino kërkon yllin francez

08/07/21 @ 18:40

BBC MORNING

Shearer pas fitores: Më lehtë si lojtar sesa tifoz

Evropiani/Premier League/International

Shearer pas fitores: Më lehtë si lojtar sesa tifoz

08/07/21 @ 12:48

ANGLIA - DANIMARKA

Angli historike, finalja e parë e EUROs arrihet në vazhdime

Evropiani/Premier League/International

Angli historike, finalja e parë e EUROs arrihet në vazhdime

07/07/21 @ 23:46


 
Të gjitha lajmet nga Premier League