Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

REFEREE

Caktohen referët e xhiros 2 në Superligë

Caktohen referët e xhiros 2 në Superligë


26 August, 2021 @17:59

FFK-ja sot ka caktuar referët që do të ndajnë drejtësinë në xhiron e 2.

E shtunë  28.08.2021

17:00 Drita - Llapi (Vigan Iberdemaj, Imran Kabashi, Gzim Mehmeti, Arben Halilaj) VAR: Alban Shala, Lumturije Muhadri.

17:00 Ulpiana - Malisheva (Valbon Hoxha, Zgjim Rrahimi, Faton Jakupi, Burim Jahmurataj) VAR: Genc Nuza, Granit Hyseni.

E diel 29.09.2021

17:00 Prishtina - Ballkani (Dardan Çaka, Fatlum Berisha, Bujar Selimaj, Selim Isufi) VAR: Visar Kastrati, Elvis Bicaj.

17:00 Feronikeli - Gjilani (Mentor Ajeti, Drilon Rexhepi, Altin Zhegrova, Ilir Mehmeti) VAR: Besfort Kasumi, Edmond Zeqiri.

E hënë Dukagjini - Drenica (Erdall Zasella, Alban Ejupi, Arbnor Bullatovci, Mervan Bejtullahu) VAR: Shpëtim Murtezi, Fatmir Sekiraqa.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga