Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

SUPERLIGA TURKE

Cikalleshi me 2 gola e 1 asistim shkëlqen për skuadrën e tij

Cikalleshi me 2 gola e 1 asistim shkëlqen për skuadrën e tij


2 May, 2021 @17:46

Skuadra e Konyasporit e kaloi me lehtësi Fatih Karagumruk me rezultat 5-1.

Në këtë ndeshje lojtari më i mirë në fushë ishte Sokol Cikalleshi.

Sulmuesi i kombëtares së Shqipërisë, luajti me 2 gola dhe asistoi te goli i Zymer Bytyqit.

Cikalleshi në Superligën Turke ka 8 gola të shënuara deri më tani.


SERIE A

Pas 11 viteve, Interi kampion në Serie A

Serie A

Pas 11 viteve, Interi kampion në Serie A

02/05/21 @ 17:41

TREPÇA '89

Trepça ‘89 reagon ndaj gjyqtarit Nuza, publikon edhe video si dëshmi

FFK Superliga

Trepça ‘89 reagon ndaj gjyqtarit Nuza, publikon edhe video si dëshmi

02/05/21 @ 17:35

DRENICA - BALLKANI

Ballkani mposhtet në Skenderaj, lëshon kreun e tabelës

FFK Superliga

Ballkani mposhtet në Skenderaj, lëshon kreun e tabelës

02/05/21 @ 16:55

LLAPI - PRISHTINA

Fitore në Podujevë, Prishtina merr kreun

FFK Superliga

Fitore në Podujevë, Prishtina merr kreun

02/05/21 @ 16:54

11-SHET

Formacionet zyrtare: Drenica - Ballkani

FFK Superliga

Formacionet zyrtare: Drenica - Ballkani

02/05/21 @ 14:34

11-SHET

Formacionet zyrtare: Llapi - Prishtina

FFK Superliga

Formacionet zyrtare: Llapi - Prishtina

02/05/21 @ 14:30

SUPERLIGA TURKE

E kishin rastin për kryesim, pozicionohen në vendin e tretë

International

E kishin rastin për kryesim, pozicionohen në vendin e tretë

11/05/21 @ 22:32

SUPERLIGA TURKE

Galatsarayi shfrytëzon gabimet e kundërshtarëve, barazohet me liderin

International

Galatsarayi shfrytëzon gabimet e kundërshtarëve, barazohet me liderin

11/05/21 @ 22:18

SUPERLIGA TURKE

Besiktasi befasohet nga Fatih Karagumruk

International

Besiktasi befasohet nga Fatih Karagumruk

11/05/21 @ 22:12

TRANSFER

Vëllai i Bersant Celinës transferohet në një skuadër të re

International/Sportistë shqiptarë në botë/Transfere

Vëllai i Bersant Celinës transferohet në një skuadër të re

10/05/21 @ 17:57

LIRIDON KRASNIQI

Liridon Krasniqi në listën e Malajzisë, pret debutimin

International/Sportistë shqiptarë në botë

Liridon Krasniqi në listën e Malajzisë, pret debutimin

10/05/21 @ 15:39

SUPERLIGA TURKE

Valencia shpëton Fenerbahçen në minutat shtesë

International

Valencia shpëton Fenerbahçen në minutat shtesë

08/05/21 @ 22:21

SUPERLIGA TURKE

Galatasaray fiton derbin, nxehet lufta për titull

International

Galatasaray fiton derbin, nxehet lufta për titull

08/05/21 @ 21:53

KOLUMNE

5 për fundjavë!

Premier League/Bundesliga/Serie A/Ligue 1/La Liga/International/Analiza

5 për fundjavë!

07/05/21 @ 18:00

FILLIM I RI

Robin Van Persie nis karrierën si trajner

International/Transfere

Robin Van Persie nis karrierën si trajner

04/05/21 @ 15:44

LIRIM KASTRATI

Kastrati hero i finales, shënon në vazhdime për ta fituar Kupën e Hungarisë

International/Sportistë shqiptarë në botë

Kastrati hero i finales, shënon në vazhdime për ta fituar Kupën e Hungarisë

03/05/21 @ 23:21


 
Të gjitha lajmet nga International