Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

KOSOVA

Dardanët aterojnë në Austri

Foto: FFK

Dardanët aterojnë në Austri


3 June, 2021 @16:20

Ekspedita e Kosovës ka ateruar në Austri para 1 ore dhe tashmë ekipi po shkon drejt vend qëndrimit të tyre.

Kosova nesër ndeshet me Maltën, në kuadër të ndeshjeve miqësore që i ka në program përgjatë qershorit.

Sipas njoftimit të mëhershëm nga FFK, sonte futbollistët do të bëjnë stërvitje për ambientim te stadiumi ku do të zhvillohet ndeshja në Klagenfurt, derisa të premten nga 18:00 nis përballja me Maltën.


 
Të gjitha lajmet nga Përfaqësuesja