Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

ZYRTARE

Inter zyrtarizon trajnerin e ri

Inter zyrtarizon trajnerin e ri


3 June, 2021 @13:11

Pas largimit të trajnerit kampion, Antonio Conte, Inter para pak çastesh ka zyrtarizuar trajnerin e ri të skuadrës.

Pas viteve të suksesshme të kaluara me Lazion, Simone Inzaghi bëhet trajner i ri i skuadrës kampione të Italisë.

“Inter dëshiron t’i urojë mirë se ardhje Simone Inzaghit në klub, si trajner ynë i ri. Menaxheri italian ka nënshkruar kontratë 2 vjeçare me nerazzurrët,” ka bërë të ditur komunikata e Interit.


 
Të gjitha lajmet nga Serie A