Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

KUKËS

Mirel Josa ndahet me klubin

Pamje nga arkivi

Mirel Josa ndahet me klubin


3 June, 2021 @15:17

Ish trajneri i Prishtinës, Mirel Josa, me marrëveshje i ka dhënë fund bashkëpunimit me skuadrën e Kukësit.

Tekniku që mori drejtimin e skuadrës pas një ecurie jo të mirë në kampion, këndelli skuadrën për të mos rrezikuar më shumë, por mbeti prapa garave evropiane.

“Pas përfundimit të sezonit trajneri Josa në bisedim me drejtuesit e klubit ka vendosur të ndërprejë bashkëpunim me skuadrën. KF Kukësi falenderon trajnerin Josa për kontributin e dhënë dhe i uron suksese në karrierë,” ka shkruar njoftimi i fundit i Kukësit.


ZYRTARE

Inter zyrtarizon trajnerin e ri

Serie A/Transfere

Inter zyrtarizon trajnerin e ri

03/06/21 @ 13:11

AEROPLAN

Dardanët nisen për Austri

Përfaqësuesja

Dardanët nisen për Austri

03/06/21 @ 11:13

LIROHEN

Vedat Muriqi dhe Samir Ujkani s’udhëtojnë për ndeshjen e radhës

Përfaqësuesja/International

Vedat Muriqi dhe Samir Ujkani s’udhëtojnë për ndeshjen e radhës

03/06/21 @ 11:09

MEDIA TALKS

Conte në bisedime të avancuara për stolin e Tottenham-it

Premier League

Conte në bisedime të avancuara për stolin e Tottenham-it

02/06/21 @ 22:15

ZYRTARE

Barcelona rikthen Emersonin

La Liga

Barcelona rikthen Emersonin

02/06/21 @ 20:27

FTESA SHTESË

Dy emra të rinj nga Challandes

Përfaqësuesja/International

Dy emra të rinj nga Challandes

02/06/21 @ 16:03

KUPA E SHQIPËRISË

Pas 13 vitesh vjen Kupa e Shqipërisë

FSHF Kategoria Superiore

Pas 13 vitesh vjen Kupa e Shqipërisë

31/05/21 @ 22:25

TIRANA

Tirana vazhdon me trajnerin

FSHF Kategoria Superiore

Tirana vazhdon me trajnerin

31/05/21 @ 22:21

FINALJA E KUPËS

Finalja e Kupës së Shqipërisë, me tifozë

FSHF Kategoria Superiore

Finalja e Kupës së Shqipërisë, me tifozë

31/05/21 @ 13:14

SUPERIORE

Kastrioti mbetet në Superiore

FSHF Kategoria Superiore

Kastrioti mbetet në Superiore

30/05/21 @ 22:09

TIRANA

Taulant Seferi nënshkruan me Tiranën

FSHF Kategoria Superiore

Taulant Seferi nënshkruan me Tiranën

28/05/21 @ 18:20

TEUTA FESTON

Fitore për titullin e dytë në histori

FSHF Kategoria Superiore

Fitore për titullin e dytë në histori

26/05/21 @ 22:11

DERI NË FISHKËLLIMËN E FUNDIT

Betejat e fundit, për të fituar luftën

FSHF Kategoria Superiore

Betejat e fundit, për të fituar luftën

26/05/21 @ 11:28

KUPA E SHQIPËRISË

Ndryshohet data e finales së Kupës së Shqipërisë

FSHF Kategoria Superiore

Ndryshohet data e finales së Kupës së Shqipërisë

25/05/21 @ 15:38

KUSH PO BËHET KAMPION?

Duka në udhëkryq, në 3 stadiume pritet titulli i kampionit

FSHF Kategoria Superiore

Duka në udhëkryq, në 3 stadiume pritet titulli i kampionit

24/05/21 @ 16:14

SUPERIORE

Kampioni në Shqipëri caktohet në xhiron e fundit

FSHF Kategoria Superiore

Kampioni në Shqipëri caktohet në xhiron e fundit

21/05/21 @ 22:37


 
Të gjitha lajmet nga FSHF Kategoria Superiore