Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

MEDIA TALK

Der Spiegel: Perez gënjen! Bayern, Dortmund e PSG janë ftuar

Der Spiegel: Perez gënjen! Bayern, Dortmund e PSG janë ftuar


20 April, 2021 @16:24

Gjermanja Der Spiegel ka përgënjeshtruar kryetarin e Real Madridit dhe të Superligës Evropiane Florentino Perez.

Perez që mbrëmë në një transmetim direkt tha se ekipet gjermane dhe PSG nuk janë ftuar ende në Superligën Evropiane pas pyetjes së gazetarit — po duket që është një gënjeshtër e madhe e spanjollit.

Sipas dokumenteve që ka siguruar der Spiegel PSG ka marrë ftesën dhe ka afat 14-ditësh për të nënshkruar kushtet dhe për të vënë emrin si themelues i garës, ndërsa gjermanët si Bayern e Dortmund kanë pasur 30-ditë afat për këtë.

 


NGA KONFERENCA

Pep për Superligën: Pse Ajaxi s’është aty?

Champions League/Premier League

Pep për Superligën: Pse Ajaxi s’është aty?

20/04/21 @ 15:30

MEDIA TALK

Chelsea e City mund të bëhen pishman nga Superliga Evropiane

Champions League/Europa League/Premier League/Bundesliga/Serie A/Ligue 1/La Liga/International

Chelsea e City mund të bëhen pishman nga Superliga Evropiane

20/04/21 @ 15:05

GODITJE PER KAMPIONIN

Lideri humb golashënuesin më të mirë!

FFK Superliga

Lideri humb golashënuesin më të mirë!

20/04/21 @ 13:27

TOTTENHAM HOTSPUR

Zyrtarizohet zëvendësimi i përkohshëm i Mourinhos

Premier League

Zyrtarizohet zëvendësimi i përkohshëm i Mourinhos

20/04/21 @ 11:34

EUROPEAN SUPERLEAGUE

Superliga Evropiane, klubi i Evertonit tregon se kujt ia mban anën

Premier League

Superliga Evropiane, klubi i Evertonit tregon se kujt ia mban anën

20/04/21 @ 11:29

TEAM OF THE WEEK

Superliga - Formacioni i javës (29)

FFK Superliga

Superliga - Formacioni i javës (29)

20/04/21 @ 10:07

NGA EMISIONI

Perez: Superliga Evropiane nuk është e mbyllur! Ne po e shpëtojmë futbollin

Champions League/Europa League/Premier League/Bundesliga/Serie A/Ligue 1/La Liga/International

Perez: Superliga Evropiane nuk është e mbyllur! Ne po e shpëtojmë futbollin

20/04/21 @ 00:29

CHAMPIONS LEAGUE

Prishtina sot në ndeshjen historike

FFK Superliga/Champions League

Prishtina sot në ndeshjen historike

06/07/21 @ 08:49

CHAMPIONS LEAGUE

Rivali i Prishtinës, në syrin e bardhekaltërve

Champions League

Rivali i Prishtinës, në syrin e bardhekaltërve

30/06/21 @ 14:09

CHAMPIONS LEAGUE

Prishtina kryen detyrën, tash e pret  Ferencvarosi

FFK Superliga/Champions League

Prishtina kryen detyrën, tash e pret Ferencvarosi

25/06/21 @ 21:53

CHAMPIONS LEAGUE

Prishtina në avantazh pas 45 minutave

FFK Superliga/Champions League

Prishtina në avantazh pas 45 minutave

25/06/21 @ 20:50

11-SHET

Formacionet zyrtare: Prishtina - Inter d’Escaldes

Champions League

Formacionet zyrtare: Prishtina - Inter d’Escaldes

25/06/21 @ 19:20

CHAMPIONS LEAGUE

Prishtina sonte për raundin e parë kualifikues në Champions League

FFK Superliga/Champions League

Prishtina sonte për raundin e parë kualifikues në Champions League

25/06/21 @ 10:29

UEFA

UEFA largon avantazhin e golit si mysafir

Champions League

UEFA largon avantazhin e golit si mysafir

24/06/21 @ 16:53

ZEKIRIJA RAMADANI

Ramadani e sheh pozitive fitoren me rezultat të ngushtë

Champions League

Ramadani e sheh pozitive fitoren me rezultat të ngushtë

23/06/21 @ 14:03

CHAMPIONS LEAGUE

Ish-kundërshtari i Dritës, në finale me Prishtinën

Champions League

Ish-kundërshtari i Dritës, në finale me Prishtinën

22/06/21 @ 22:24

FOLGORE - PRISHTINA

Prishtina në finale të raundit preliminar të Champions League

Champions League

Prishtina në finale të raundit preliminar të Champions League

22/06/21 @ 21:55


 
Të gjitha lajmet nga Champions League