Të gjitha lajmet

FA CUP / 1/16

Derbi në FA Cup, hidhet shorti për 1/16 e finales

FOTO / premierleague

Derbi në FA Cup, hidhet shorti për 1/16 e finales

7 January, 2019 @23:23

Është tërhequr shorti për 1/16 e finales në FA Cup.

Ndeshja kryesore në këtë raund do të zhvillohet mes Arsenalit dhe Manchester Unitedit, dy skuadrave më të trofeshme të kësaj gare.

Te tabela e mëposhtme është paraqitur shorti i plotë, ndërsa ndeshjet zhvillohen mes datave 25 dhe 28 janar.FA CUP 1/16

Swansea - Gillingham
Wimbeldon - West Ham
Shrewsbury ose Stoke - Wolverhampton
Millwall - Everton
Brighton - WBA
Bristol - Bolton
Accrington Stanley - Derby ose Southampton
Doncaster - Oldham
Chelsea - Sheff Wed ose Luton
Newcastle ose Blackburn - Watford
Middlesbrough - Newport
Manchester City - Burnley
Barnet - Brentford
Portsmouth - QPR
Arsenal - Manchester United
Crystal Palace - Tottenham

BISEDME PËR LARGIM

Sfidë e re për Pogbën!

16 June, 2019 @13:04

Mesfushori brilant i Francës, Paul Pogba, që nuk ka treguar më të mirën e tij në rikthimin te Manchester United,…

BRAZILIANI I BRUGGE

Rekord transfer i Aston Villës

13 June, 2019 @22:44

Ekipi i rikthyer në Premier Ligë për stinorin 2019/20, Aston Villa, dëshiron të kthehet fuqishëm në elitë. Sot, ekipi…

TRAJNERI KROAT

Bilic zyrtarizohet te ekipi anglez

13 June, 2019 @14:30

Skuadra që nuk arriti të sigurojë Premier Ligën në momentin e fundit të stinorit duke u eliminuar nga Aston Villa…

E BLEJNË

Aston Villa nis me përforcime

10 June, 2019 @15:35

Pas rikthimit në Premier Ligë, ekipi i Aston Villës ka nisur të bëj përforcimet e para për sezonin e ri.…

REAL MADRID

E zyrtarizojnë Hazardin

7 June, 2019 @22:11

Para pak çastesh, Real Madrid ka zyrtarizuar përforcimin e shumëpërfolur. Eden Hazard është lojtar i ri i Real Madridit,…

Të gjitha lajmet nga Premier League