Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

INIESTA

Do e shutoja unë penalltinë

Do e shutoja unë penalltinë


22 June, 2016 @14:47

Mesfushori i Spanjës, Andres Iniesta, ka bërë të ditur se ai ka dashur të shutojë penalltinë mbrëmë në ndeshjen Kroacia-Spanja, pranë rezultatit 1-1.

“Do ta shutoja unë, por Ramos ishte i sigurt dhe e morri goditjen. Nuk kemi pasur fat,” ka thënë Iniesta ndër të tjera shkruan sot AS.

Spanja më pas pranoi një gol nga Kroacia, ku këta të fundit fituan ndeshjen 2-1. Sergio Ramos dështoi të shënonte penalltinë.


DËNIMI

FSHF gjobitet nga UEFA

Kombëtarja/UEFA Euro 2016

FSHF gjobitet nga UEFA

22/06/16 @ 12:51

TE PRISHTINA

Lirohen 9 futbollistë, u skadojnë kontratat

FFK Superliga/Transfere

Lirohen 9 futbollistë, u skadojnë kontratat

22/06/16 @ 12:43

MEDIA TIRANASE

Ajeti bashkëlojtar me Memushajn?!

Kombëtarja/Serie A/Transfere

Ajeti bashkëlojtar me Memushajn?!

22/06/16 @ 12:28

NË KRYEQYTET

Dy talentë, promovohen te Prishtina

FFK Superliga/Transfere

Dy talentë, promovohen te Prishtina

22/06/16 @ 12:19

AFATI I FUNDIT

Buletini 13: Dita e fundit e shpresës

UEFA Euro 2016/Bulletin

Buletini 13: Dita e fundit e shpresës

22/06/16 @ 10:25

IVAN PERISIC

Mos na nënçmoni

UEFA Euro 2016

Mos na nënçmoni

22/06/16 @ 09:42

LEO MESSI

Theu rekordin e Batistutës

Copa America

Theu rekordin e Batistutës

22/06/16 @ 09:19

GAUCHOS

Rafal argjentinas për finale

Copa America

Rafal argjentinas për finale

22/06/16 @ 08:53

TE KAMPIONI

Nga Trepça’89 te Skënderbeu

FFK Superliga/FSHF Kategoria Superiore/Transfere

Nga Trepça’89 te Skënderbeu

22/06/16 @ 08:34

VIDEO

Kështu e këndon De Biasi himnin kombëtar

Kombëtarja/UEFA Euro 2016

Kështu e këndon De Biasi himnin kombëtar

22/06/16 @ 04:59

TRANSFER

Tuchel do të takohet me sulmuesin e tij të preferuar

Premier League/La Liga/UEFA Euro 2016/Transfere

Tuchel do të takohet me sulmuesin e tij të preferuar

22/02/21 @ 18:10

ISH TRAJNERI KUQEZI

De Biasi ngushëllon Shqipërinë

FSHF Kategoria Superiore/Kombëtarja/UEFA Euro 2016

De Biasi ngushëllon Shqipërinë

26/11/19 @ 17:09

EURO 2024

Gjermania dhe Turqia, në fazën e fundit

UEFA Euro 2016

Gjermania dhe Turqia, në fazën e fundit

27/07/18 @ 10:00

SHQIPËRIA NË EURO2016

1 vit nga nata historike!

Kombëtarja/UEFA Euro 2016

1 vit nga nata historike!

11/10/16 @ 16:31

EURO2016

Griezmann, më i miri i kampionatit

International/UEFA Euro 2016

Griezmann, më i miri i kampionatit

08/10/16 @ 12:26

UEFA NJOFTON

Përfitime për klubet që dërguan lojtarë në EURO2016

UEFA Euro 2016

Përfitime për klubet që dërguan lojtarë në EURO2016

10/09/16 @ 13:20

TOP 10 PLAYERS

10 lojtarë në garë për të mirin e UEFA-së

Champions League/Europa League/UEFA Euro 2016

10 lojtarë në garë për të mirin e UEFA-së

18/07/16 @ 15:01

SHEVA

Shevchenko përballë Kosovës

Russia 2018/Përfaqësuesja/International/UEFA Euro 2016/Transfere

Shevchenko përballë Kosovës

15/07/16 @ 16:00

BELGJIKË

Shkarkohet Wilmots

Russia 2018/International/UEFA Euro 2016/Transfere

Shkarkohet Wilmots

15/07/16 @ 15:38

EURO2016

Gera mposht Shaqirin për golin më të bukur

UEFA Euro 2016

Gera mposht Shaqirin për golin më të bukur

13/07/16 @ 16:08


 
Të gjitha lajmet nga UEFA Euro 2016